2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مال من خواهرشوهرم رفته بود گفته بود اونا تورونمی پسندند درحالی که به ما اصلا چیزی نگفته بود .من الان میگم تو می خواستی چغولی کنی نزاری ما به هم برسیم کورخوندی

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728

چرا عزیزم؟؟؟ نمیتونی باهاشون ارتباط بگیری؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

من میشناختم ن تنها خانواده داماد بلکه تمام فامیل ناراحت بودن کارشون ب فحش و دعوا کشید حسابی.ولی   ......حالا رو بیا ببین همه کسایی ک مخالف بودن دستشون رو میزارن خانم روش رد بشه.تازه یکی از خواهرشم عروس خاله داماد شده.خواهر زادشم دادن ب یکی دیگه از اقوامای شوهرش.

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
چی بگم  ما که مخالف نبودن و خودشون میخواستن الان دوستم ندارن وای به اینکه مخالف بودن

واسه من مخالف بودن مادرش الان دوسم داره خواهرش انگار خواهر ناتنی سیندرلا😒

مادرش مخالف بود الان که همسرم می گه دوستم داره

باید خودت ببینی واقعا دوست دارن یا نه منم همسرم میگه خواهرم دوست داره😒😒اونوقت یه رفتار درست ازش ندیدم تا حالا

خواهرش سنگ میندازه خیلی ۱۰سالم از من بزرگتر

از ته دلم ارزو میکنم خوشبخت باشی نزارررر دخالتهاش تو رابطه شما و همسرت اثر داشته باشه ادم بد ذات همینه شاید هم اکه مخالف نبود بازم کخ میرخت ذات خراب خرابه . شمااا عاشق همسرت باششش و رفت و امدتو کم کن البته با سیاست . مثلا سرتو شلوغ کن و بگو وقت ندارم با همسرت برنامه سینما پیاده روی بزار . نزارررر به خاسته هاش برسه

2706