1464
1411

مال من خواهرشوهرم رفته بود گفته بود اونا تورونمی پسندند درحالی که به ما اصلا چیزی نگفته بود .من الان میگم تو می خواستی چغولی کنی نزاری ما به هم برسیم کورخوندی

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

چرا عزیزم؟؟؟ نمیتونی باهاشون ارتباط بگیری؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه

من میشناختم ن تنها خانواده داماد بلکه تمام فامیل ناراحت بودن کارشون ب فحش و دعوا کشید حسابی.ولی   ......حالا رو بیا ببین همه کسایی ک مخالف بودن دستشون رو میزارن خانم روش رد بشه.تازه یکی از خواهرشم عروس خاله داماد شده.خواهر زادشم دادن ب یکی دیگه از اقوامای شوهرش.

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
چی بگم  ما که مخالف نبودن و خودشون میخواستن الان دوستم ندارن وای به اینکه مخالف بودن

واسه من مخالف بودن مادرش الان دوسم داره خواهرش انگار خواهر ناتنی سیندرلا😒

1334
مادرش مخالف بود الان که همسرم می گه دوستم داره

باید خودت ببینی واقعا دوست دارن یا نه منم همسرم میگه خواهرم دوست داره😒😒اونوقت یه رفتار درست ازش ندیدم تا حالا

خواهرش سنگ میندازه خیلی ۱۰سالم از من بزرگتر

از ته دلم ارزو میکنم خوشبخت باشی نزارررر دخالتهاش تو رابطه شما و همسرت اثر داشته باشه ادم بد ذات همینه شاید هم اکه مخالف نبود بازم کخ میرخت ذات خراب خرابه . شمااا عاشق همسرت باششش و رفت و امدتو کم کن البته با سیاست . مثلا سرتو شلوغ کن و بگو وقت ندارم با همسرت برنامه سینما پیاده روی بزار . نزارررر به خاسته هاش برسه

1476

مادرش. برادراش مخالف بودن ...ب برادرش ک گفت بتوچه ...الان  همممه فامیلاشون ب زبون گفتن ک پرستو باهمممه عروسا فرق میکنه شعوره تربیتش زمین تااسمون فرق میکنه با بقیه ...خیلی فرقیم نمیکنه ک مادرش دوسم داشته باشه یانه ...من روابط محترمانه و داخل چهارچوبو حفظ میکنم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

من مادرشوهرم با من مشکل نداشت با ازدواج شوهرم مخالف بود کلا چه منو بگیره چه یکی دیگرو. 

الان عااالی هستيم از تاپیکم معلومه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
مادرش. برادراش مخالف بودن ...ب برادرش ک گفت بتوچه ...الان  همممه فامیلاشون ب زبون گفتن ک پرستو ...

منم مثه شما رفتار میکنم ولی خب بعضیا حرفا ادمو اذیت میکنه

1457