2733
2734
عنوان

مامان های عزیز بیاین کمکم........

65 بازدید | 18 پست

پسرم4سالشه ولی خیلی کم غذا میخوره در حد بچه یکی دوساله.وزنشم14کیلویه خیلی ضعیفه نمیدونم بهش چی بدم که بخوره.دوست دارم یه چیزی براش درست کنم که اشتهاش بازبشه.الان جوجه وکباب یا پیتزا خوب میخوره ولی غذای دیگه نه برای همین دوست دارم یه چیز مثل اینها درست کنم یا چیزی که حجمش کم ولی انرژیش زیاد باشه.کلا کمکم کنین بچم بهتربشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط عاشق خوردن میوه وشیر وتنقلاته واصلا علاقه به غذا نداره

همون شیرینی و تنقلات بهش نده خوب میشه...منم تنقلات نمیدم...اشتهاش خوب شده...البته یه مدت هم شربت اشتها آور بهش دادم...تنقلات رو حذف کن

2731
همون شیرینی و تنقلات بهش نده خوب میشه...منم تنقلات نمیدم...اشتهاش خوب شده...البته یه مدت هم شربت اشت ...

اول بهش نمیدم وقتی میبینم غذا نخورده وگرسنشه بهش بیسکویت یا شکلات وچیزی بهش میدم.

اول بهش نمیدم وقتی میبینم غذا نخورده وگرسنشه بهش بیسکویت یا شکلات وچیزی بهش میدم.

نه نده...عادت کرده...یه چند روزی سخته و چیزی نمیخوره...و تنقلات رو میخواد...اما بعد شروع به غذا خوردن میکنه

2738

سلام عزیزم 

یه چند وقتی شیرینی و تنقلات نخر و غذا درست کن بذار جلوش اگه گشنه شد بخوره (زیادم بهش اصرار نکن که بیا غذا بخور ) (یه چند وقتی اگه پا روی احساسات مادرانت بزاری درست میشه )تجربه دارم که میگم 

اخه اشتهاش به غذا کمه اگه از صبح تا شب براش میوه پوست کنم میخوره.

کارتون بذاری حواسش پرت بشه نمیخوره 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اخه اشتهاش به غذا کمه اگه از صبح تا شب براش میوه پوست کنم میخوره.

میوه هم کم بده...من دکتر بردمش...گفت تا وقتی شکم بچه رو با تنقلات و میوه پر میکنی...لب به غذا نمیزنه...راست هم گفته بود

سلام عزیزم  یه چند وقتی شیرینی و تنقلات نخر و غذا درست کن بذار جلوش اگه گشنه شد بخوره (زیاد ...

باور کنین اگه هیچی نگم همین چند قاشق روهم نمیخوره.ممنون انشالله که بهتر بشه.به امید خدا تو ماه سوم بارداریم از این میترسم بعد بچه بعدی به دنیا بیاد دیگه نرسم غذای پسرمو تنظیم کنم.

2706