1464
1411
عنوان

شوهرم تونامزدی رابطه کامل میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2464 بازدید | 136 پست

برگه سلامت بگیر حتما بعد این کارو بکن منم تا عقد نزاشتم بعد پشیمون شدم یک سال سختی کشید فقط اگه تو خونتون خط قرمز نباشه چون بعضی از خانواده ها قبول نمیکنن مشکل ایجاد میشه

ای حال نا معلوم آروم باش آروم

من توی نامزدی رابطه داشتم...الان بعد ازدواج هیچ مشکلیم ندارم

ولی شما اگر شک دارید خب خودت بهتر میدونی چ کاری درست تره

خودتو پیدا کن....واسه بقیه چیزا گوگل هست.

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

بعد ۵ سال اگر خواسته چیز عجیبی نیست😕

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها افتخار زندگی من اینه که هر چی فکر میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم

رابطتت باخانوادش چه جوریه خوبه یانه وشوهرتوتاچه حدمیشناسی وفرهنگ خانواده خودت دراین مورد چه طوریاست اینارو بررسی کن وتصمیم بگیر بعضی موقع ها خوبه وبعضی موقعا هانه م اگه به گذشته برگردم قبول میکنم

1473

اخه ما یکم باهم اختلافم داریم ولی واقعا دوسم داره میدونم ولم نمیکنه ک بره ولی از حرفای بقیه میترسم از مامانش ک بگه دختر خوبی نبودی نتونستی خودتو نگه داری بااینکه مامانش خانوم خوبیه اهل این حرفا نیست

با شوهرت برو برگه سلامت بگیر 

و به نظر من سعی کن خاسته اشو جور دبکه تامین کنی و رابطه ی اصلیو بذار  بعد عروسی

به شوهرت بگو من خیلی دوست دارم ولی من دوست دارم رابطه اصلی تو خونه ی خودمون داشته باشیم اینطوری آرامش دارم خیال هر دومون راحت و میتونیم ی شب بیاد ماندنی داشته باشیم 

بگو اگه تو بخای من مشکلی ندارم ولی دوست دارم خاطره ی خوبی برام باشه نه اینطوری خونه کس دیگه و بعدش همش باید استرس داشته باشم و تو دلم بگم عشقم مقصر بود و همیشه یاد شب اول عروسیم بیوفتم حسرت بخورم و تورو مقصر بدونم 

بگو شب حجله اون لحظه  برای من خیلی مهمه من زنتم و دوست دارم این اتفاق خوب توی زمان خوب توی مکان مناسب تو خونه خودمون و با آرامش کامل اتفاق بیوفته 

اول برگه سلامت بعد صحبت با مادر خودت ....بعد فشار بیار روش پس رابطه جلو قبوله به شرطی که زودتر بریم ...

زودتر از برج 4 نمیشه اخه کشاورزی میکنن ک عروسی بگیرن همون تیرماه محصول و میفروشن

با شوهرت برو برگه سلامت بگیر  و به نظر من سعی کن خاسته اشو جور دبکه تامین کنی و رابطه ی اصلیو ...

اخه اصلا راجبش صحبت نمیکنه ک بخوام چیزی بگم فقط وسط رابطه اینو ازم میخواد خب اون موقعم ک نمیشه این حرفارو گفت😢

1432
زودتر از برج 4 نمیشه اخه کشاورزی میکنن ک عروسی بگیرن همون تیرماه محصول و میفروشن

اوکی ....به نظر من با تجربه فعلا دست نگه دار بگو واسه خونه رفتم پس دلیلی نمیمونه اگه الان همه کاری بکنیم .

تا عید بکش به نظرم ....

و سعی کن از راه های متفرقه نیازش رو برطرف کنی 

شورا قرمز فراموش نشه 😂😂😂

اخه اصلا راجبش صحبت نمیکنه ک بخوام چیزی بگم فقط وسط رابطه اینو ازم میخواد خب اون موقعم ک نمیشه این ح ...

خب شما هم حالت عادی حرفاتو بهش بگو که موقع رابطه نخواد

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍

مشکلی نیست عزیزم شوهرته

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1474

خدا نکنه زندگی بخواد بپاشه به رابطه و اینجور چیا نیست

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
رابطه جنسی یک چیز شخصیع.من یک عقیده ای دارم یکی دیگه ی جور دیگه.هرکی بنا ب اخلاق و عقاید خودش تصمیم ...

ی سوال اگه کسی گفت برام مهم نیست و بعدش عقد کردید و توی دوران عقد گفت که بریم دکتر تا برگه سلامت بگیریم من برام مهم نیست اما بگیریم بهتر که فردا مشکلی پیش نیاد  شما جیکار میکنی؟

1450