2726
عنوان

آی وی افی ها بیاید یه خواب عجیبی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 58 پست

[QUOTE=111625561]آره پدرم دراومده پرستارا دلشون به حالم میسوزه دیگه باس نم انقدر سفت شده آمپول نمیره[/QUOTEکیسه اب گرم بزار خب..من پرستاری ک میزنه خیلی ارووووم تزریق میکنه ک سفت نشه جاش.بگو اروم بزنن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
[QUOTE=111625561]آره پدرم دراومده پرستارا دلشون به حالم میسوزه دیگه باس نم انقدر سفت شده آمپول نمیره ...

منم کمپرس میزارم ولی دیگه جا نداره باس ن م کاش حداقل به جاهای دیگه هم میشد تزریق کرد

علائم ندارم فقط سینه هام بزرگ شده و ترشح دارم فکر نمیکنم اینا علائم بارداری باشه ولی

اتفاقا جفتشون علائم بارداریه 😍😍😍

البته برای من اینطور بود

عزیزم منم بعد از 5 سال خدا  بهم نی نی داده

از عمق وجودم برای همتون دعا میکنم ان شاالله  ک باردار شده باشین 😍😍

علائم ندارم فقط سینه هام بزرگ شده و ترشح دارم فکر نمیکنم اینا علائم بارداری باشه ولی

منم دقیقا همین علاعمو دارم کمردرد م دارم.  ...تو استراحت مطلقی ؟؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اتفاقا جفتشون علائم بارداریه 😍😍😍 البته برای من اینطور بود عزیزم منم بعد از 5 سال خدا  بهم ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم؛ انشالله شما هم به سلامتی زایمان کنی موقع زایمانت برای همه ماهایی که دلمون میخواد مامان شیم دعا کن

منم کمپرس میزارم ولی دیگه جا نداره باس ن م کاش حداقل به جاهای دیگه هم میشد تزریق کرد

من ک اگه مثبت شه ب دکتر میگم شیاف بده حداقل روز درمیون امپول..چ خبره هروز اخه

منم دقیقا همین علاعمو دارم کمردرد م دارم.  ...تو استراحت مطلقی ؟؟

چهار روز اولو استراحت کردم ولی بعدش بلند شدم اما هنوز مارای سنگین نمیکنم منم گاهی کنر درد دارم ولی دائمی نیست

منم دقیقا همین علاعمو دارم کمردرد م دارم.  ...تو استراحت مطلقی ؟؟

من خیلی کمردرد داشتم یه شب تا صبح یعنی مردم از درد تقریبا یهدهفته بعد انتقال بود 

انشاالله که هم استارتر هم شما مثبت بشین

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706