1472
1411

دیشب با کلی گریه و نا امیدی خوابیدم آخه همش به این فکر میکردماین همه سختی کشیدم اگه خدایی نکرده منفی شه چیکار کنم طاقتشو ندارم آخه هیچ علائمی هم ندارم😔

شب خواب دیدم رفتم سونوگرافی دکتره بهم میگه سه تا جنینت هم سالمه و سه قلو بارداری دوتاش پسره و یکیش دختر منم میگم نمیشه یکیشو از بین ببریم؟ دکتره خندید و گفت مگه الکیه ، اگه بخوای از بین ببری الان نمیشه و باید تو هفته ۲۴ بکشیش که میشه قتل منم گفتم نههر سه تاشم میخوام

توروخدا برام دعا کنید خیلی نگرانم 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

آخیییی ان شاءالله باردار هستی اونم دوقلو ☺

می دونم خیلی سختی کشیدین و هزینه دادین ولی توکلت به خدا باشه . هر چی مصلحتت باشه سر راهت قرار میده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

1447
میترسم بیبی بزنم منفی شه واسه همین تا چهارشنبه صبر میکنم

نه الان نزن . بیبی فقط استرس آدم رو بیشتر می کنه . الانم زوده

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

میترسم بیبی بزنم منفی شه واسه همین تا چهارشنبه صبر میکنم

لکه بینی نداشتی

من که از روز 4 خون ریزی و لکه بینی داشتم که دیگه ناامید شدم

ولی دکترم میگه صبر کن تا روز آزمایش

من که خیلی نگرانم

1474

[QUOTE=111625561]آره پدرم دراومده پرستارا دلشون به حالم میسوزه دیگه باس نم انقدر سفت شده آمپول نمیره[/QUOTEکیسه اب گرم بزار خب..من پرستاری ک میزنه خیلی ارووووم تزریق میکنه ک سفت نشه جاش.بگو اروم بزنن

[QUOTE=111625561]آره پدرم دراومده پرستارا دلشون به حالم میسوزه دیگه باس نم انقدر سفت شده آمپول نمیره ...

منم کمپرس میزارم ولی دیگه جا نداره باس ن م کاش حداقل به جاهای دیگه هم میشد تزریق کرد

1457