2726

وای من که از حرص دارم میترکم از دستشون کیا مثل منن

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زن داداشم!!!!یعنی اونقدی که مامانم اونو دوسش داره و قربون صدقه اش میره برا من نرفته اونو از من و خواهرم بیشتر دوس دارن و معتقدن اون دیگه دخترشونه ما ماله مردمیم 😡😡😡😡

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
بچه ها حانواده شوهر واقعا بعد از یه مدت معمولی میشن با آدم. شماها ک داد دارید چند وقت از ازدواجتون ...

یعنی چن وقت دیگه برام مهم نیست حرفا و کاراشون!!!!

من نه از خانواده خودم خیری دیدم خانواده شور هم که دیگه جای خود داره کلا بدشانس بودن

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

اخه من با اونا زندگی میکنم بعد مادر شوهرم هی میگه وای فلانی تو حموم چقد اب مصرف میکنه چقد پول ابمون زیاد اومده به من تیکه میندازه ها بعد فک کن پوست مرغ چیه دیگه هرچی امپول میزنن به پوستش میزنن دیگه اونو جدا کرده شوهرم میگه اونو دیگه واسه چی میشوری میگه میخوام بجوشونم روغنشو در بیارم حیفه شوهرم یه سر بعنوان تاسف تکون داد و رفت 

یعنی چن وقت دیگه برام مهم نیست حرفا و کاراشون!!!!

من ۳و نیم سال از ازدواجم گذشته یکیشون رومخم بود عقد و سال اول .انقدر بی محلش کردم ک الان عادت کرده ب دوسه ماه یبار دیدنم.

اونم ی روز .لال میشه.

باقیشونم عادی طور بودن الان واقعا عادی اند