2703
2553
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست
یعنی براش شیعه و سنی و یهودی  و وهابی رو میگی بعد میگی هرکدام خواستی انتخاب کن😑

بچه باید ازاد و سبک بزرگ شه ..خودش خدا رو درک کنه و بپرسته ...نه صرفا به حرف این و  اون ....ادم های ازاد زیادی بودن که معنای واقعی خدا رو درک کردن ..مولانا ..حافظ...شمس ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
بنظرتون ازدواج با مردی که طلاق گرفته خیلی بده؟ من ی خواستگار دارم شرایطش خوبه اما جدا شده بعد از چند ...

ازدواج ب شرطی بد هس ک بدون شناخت کامل و با دخیل کردن احساسات باشه

حالا این ربطی هم نداره ک فرد مطلقه باشه یا مجرد

او نیمه ی من است...❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای هی🤦‍♀️وهابی العربستان🤣🤣🤣

نوچ 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2456
یعنی براش شیعه و سنی و یهودی  و وهابی رو میگی بعد میگی هرکدام خواستی انتخاب کن😑

خودش بره مطالعه و انتخاب کنه!!! اصلا زورش نمی کنم!!

چون خودمم همین راه طی کردم درباره همه ادیان مطالعه کردم!  و از اجبار خوشم نمی امد!!

لا اکراه فی الدین!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
عزیزم الان اوضاع مالیتون چطوره؟سخته اینجوری نیست؟

نه دیگه الان ک همسرم استادن خونه خریدیم ماشین خریدیم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خودش بره مطالعه و انتخاب کنه!!! اصلا زورش نمی کنم!! چون خودمم همین راه طی کردم درباره همه ادیان مطا ...

خب😑

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2714

طبق رسومات خاندانمون عمل نکردم خخخخخخخ در سن زیر 15 سالگی ازدواج نکردم و برخلاف عرف خاندان ادامه تحصیل دادم و وحشتناکتر برخلاف عرف خاندان شاغل شدم برخلاف عرف خاندان در مجردی ابرو برداشتم و صورتمو بند انداختتم خخخخ وای خدای من چقد من وحشتناکم و هنوزم در سن 34 سالگی مجردم و همه منو بچشم یه بیمار که بیماری واگیر دار داره و ه ر ز ه هم هست چون ازدواج نکردم نگاه میکنن خخخخخخ من خیلی خلافم میدونم چون برخلاف عرف طایفه و خاندانمون عمل کردم.نمیدونم کلمه عرفم املاش درست بود یا ن میدونم الان همه از املام ایراد میگیرن خخ

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
ازدواج ب شرطی بد هس ک بدون شناخت کامل و با دخیل کردن احساسات باشه حالا این ربطی هم نداره ک فرد مطلق ...

مهم تفاهم و عشق ..البته نه عشقی که همه ازش صحبت میکنن...عشقی که همراه با ارامش باشه ..بدون هیچ وابستگی ...روزها نباشه اما دلت اروم که حسش باهاته 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بااينكه هم خانواده ي خودم هم همسرم وضع ماليشون بد نيست ولي يه عقد دورهمي تو خونه گرفتم و يه عروسي خيلي نرمال خريد عروسي نخواستم 

هيچ وقت راجب تيپم نظر مردم برام مهم نيست البته منظورم رفتار ناهنجار نيست 

هيچ وقت باكسي چشم هم چشمي نميكنم اصلا به اينكه كي چي داره ذره اي اهميت نميدم 

شادي دروني مو به خاطر همين دارم هميشه

مهم تفاهم و عشق ..البته نه عشقی که همه ازش صحبت میکنن...عشقی که همراه با ارامش باشه ..بدون هیچ وابست ...

ترجبحا اول بشناسیم بعد عاشق شیم بهتر نیست؟

😶😶😶

او نیمه ی من است...❤️

شب خواستگاری چایی نبردم

تو دوران عقد با شوهرم رابطه داشتم واسه همین شوهرم نذاشت پارچه و نامه داشته باشیم تو روشون وایساد که حق ندارید

رسم جهازبرون داشتیم ولی چون دوست نداشتم باز شوهرم همه رو پیچوند البته خواهرش یه چیزهایی بهم گفت که منم جوابش رو دادم البته نه با بی احترامی

حانواده شوهرم خیلی مومن هستن اما روز عروسی تو ماشین تو خیابون موقعی که رسیدیم کلا با لباس عروسیم بودم 

من کلا رسم شکنی زیاد کردم

اصلا هم اتفاقی نیوفتاد

2706