2737
2734
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست
چه دینی هست شوهرت؟؟ بعد فردا بچه دار شدین چه؟؟دینش منظورمه

منم با اینکه خودم مذهبی ام ولی اجازه می دم بچه ام خودش دینش انتخاب کنه!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
آره کلا قبلش خودمو آدمی میدونستم ک باید تابع مرد باشم!!! ولی الان زیر بار ذلت نمیرم الان شان و بر ...

عزت و احترام رو خودمون باید حفظ کنیم ...

دلبستگی خوبه اما وابستگی مخربه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر تاپیکت واس من یه درس جدید شد😊

مسلما از این تاپیکت و از حرفای دوستان استفاده میکنم در آینده و بدون ترسیدن از چیزی به راهم ادامه میدم

او نیمه ی من است...❤️
آره کلا قبلش خودمو آدمی میدونستم ک باید تابع مرد باشم!!! ولی الان زیر بار ذلت نمیرم الان شان و بر ...

آفرین بهت😍خدایی حال کردم باهات ک خودتو پیدا کردی

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2738
بحث توان مالی نیست ...چون هردومون تک دختر و تک پسریم ..و اولین ازدواج خانواده هاست  قطعا برامون ...

اخه توهرجای دنیا واقعا روز عروسی روز خاسیه اصلا سنت شکنی نیست که بخای بشکنی واقعا لباس عروس وعکس اینا الان دلت نخاد ۱۰۰درصد ده سال دیگه بشدت پشیمون میشی

استارتر تاپیکت واس من یه درس جدید شد😊 مسلما از این تاپیکت و از حرفای دوستان استفاده میکنم در آینده ...

خدا رو شکر که موثر بوده    

ترس ها اگر کنار گذاشته بشن ..روح ادم ها به لذت واقعی زندگی میرسه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
نه بابا اینجا سنی زیاد هست😉😉

نه خوب سنی نیست😂🤦🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
منم با اینکه خودم مذهبی ام ولی اجازه می دم بچه ام خودش دینش انتخاب کنه!!!

یعنی براش شیعه و سنی و یهودی  و وهابی رو میگی بعد میگی هرکدام خواستی انتخاب کن😑

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2706