2703
2553
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست
اگه می تونه و توان مالیشو داره بزار بکنه .یادت باشه تو ایران زندکی می کنی .بزار برات خرج کنه اگه نکن ...

بحث توان مالی نیست ...چون هردومون تک دختر و تک پسریم ..و اولین ازدواج خانواده هاست  قطعا برامون برنامه هایی دارن ..اما من نمیتونن با این روال پیش برم ...نامزدم گفت هرچی تو بگی ...عروسی میخواهی میگیرم برات ..نمیخواهی نمیگیرم ...اما من واقعا احساس خفگی بهم دست میده..نمیتونم درگیر این چیزها باشم ...😢😢😢

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

قبل از همه چیز افرین بهت عزیزم 

سنت های سنگین و بد ک خانواده ها زیرش له میشن نباشه بهتره 

من مهرم ۱۴ سکه است 

جهیزیه ام متوسطه و قیمت متوسط 

بعد عقد هم یه جشن ساده گرفتیم 

ارایشگاه رفتم و در حد یه مهمونی ساده گریم شدم 

لباسمم از پیج نورا حجاب خریدم مانتو و پیرهن حجاب برای مراسم بود با روسری و چادرممم

اینقد مهمون ها بهشون خوش گذشت و راحت بودن 

ک همه کیف کردیم ❤️ 

حلقه هامونم نقره بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو خانواده ما رسم نبود دختر شوهرشو انتخاب کنه من کردم رسم نبود دختر گوشی داشته باشه من داشتم رسم نبود تو عقد باردارشن من شدم😂😂😂😂 کلا همه کار کردم الانم دلم خنکههههه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من عاشق اینم که کاری کنم که خلاف نظر بقیه باشع اصن یه حس خعلی خوبی بهم دست میده

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2714
از ۱۹ سالگی تنهایی سفر کردم .با اینکه خانواده سنتی داشتم همسرمو خودم انتخاب کردم جشن عروسی نگرفتم هم ...

منم برخلاف بقیه دخترهای فامیل کلی سفر تنهایی رفتم  ..تنها زندگی میکنم ...از این دست کارها رو نمیتونم تحمل کنم ...حس بدی بهم دست میده ...

تو خانواده ما رسم نبود دختر شوهرشو انتخاب کنه من کردم رسم نبود دختر گوشی داشته باشه من داشتم رسم نبو ...

اینکه مطابق میل خودت زندگی کنی خیلی عالیه 

هنجار شکن کی بود تو😦😅

😂😂😂از نظر من که هنجار نبود ولی خیلی ها سرش بهم  میگفتن هنجار فلان البته بیش از همه مامان خودم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

من طلا نخریدم و خریدهایی که از جیب عروس داماد می‌ره امما خونواده دوماد میزنن زیربغلشون و واسه خودشون مایه خوشی هست و من باید برا خوشی اونا وحرف مردم چندسال قسط بدم.

به جاش همت کردیم یه آپارتمان خریدیم

یا مثلااول عقد مامانم گفت زشته باید مادر دختر بگه ببرن معاینه امما همسرم زیربار نرفت و گفت این خفت هست

یا مثلا همون +۱۸ ای که دوستمون گفتن

2706