2726

مثلا جشن نگرفتن برای عروسی...مهریه ..جهیزیه خاص ..یا هرچی ..

خودم میخوام جشن نگیریم ..جهیزیه هم نمیخوام ...مهریه ام هم متفاوت از بقیه دخترهای فامیله  ..

نه به دلیل خاص بودن ..نه اصلا ..رویاهای دیگه ای دارم که اونا مهم تره ..این چیزها برام ذره ای اهمیت نداره ...شما چه سنت شکنی هایی کردین و واکنش بقیه چی بوده؟

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیزی رو روالش قشنگتره

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

من زود بچه دار نشدم، 5سال جلوگیری کردم، ارشدم تموم شد بعد بچه اوردم

دومی رو هم زود اوردم، تولد دوسالگی اولی دومی رو بارذار شدم، هر دو خلاف سنتهای خانواده هامون بود

خانواده همسرم که هنوزم فکر میکنن من با دعای اونا بچه دار شدم😁

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
والا هرچی خودمو زدم به درم دیوار که بابااا من جشن عروسی نمیخوام نه خانواده من راضی شدن نه خانواده ب ...

ای بابا ..اخه چه اصراریه ...منم گفتم نمیخوام و فعلا درگیر اینم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

من اینه شعمدون نخریدم خرید عروسی هیچی عروسی هم ساعت دو شروع شد تا شش بعد از ظهر ب صرف میوه و شیرینی.همین...کل فامیل افتابه برداشتن روم.ن ک خودم نخاما ن خدا لعنت کنه مادرشوهرمو ک همه رو اون کرد

تقلید کورکورانه خوب نیست ولی همه چی به سنت و روش خودش بهتره

خاله کوچیکم چون مادر بزرگم تازه فوت کرده بود ازدواج کرد عروسی نگرفت البته خودشون انتخاب کردن بخاطر صرفه جویی

بعد براش تبدیل ب عقده شده

ما رسم داریم جهیزیه رو بعد از مراسم عروسی همه خانمای فامیل دو طرف میان میبینن من اجازه ندادم،سیسمونی هم همینطور.
🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2706