1464
1411

مثلا جشن نگرفتن برای عروسی...مهریه ..جهیزیه خاص ..یا هرچی ..

خودم میخوام جشن نگیریم ..جهیزیه هم نمیخوام ...مهریه ام هم متفاوت از بقیه دخترهای فامیله  ..

نه به دلیل خاص بودن ..نه اصلا ..رویاهای دیگه ای دارم که اونا مهم تره ..این چیزها برام ذره ای اهمیت نداره ...شما چه سنت شکنی هایی کردین و واکنش بقیه چی بوده؟

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

من زود بچه دار نشدم، 5سال جلوگیری کردم، ارشدم تموم شد بعد بچه اوردم

دومی رو هم زود اوردم، تولد دوسالگی اولی دومی رو بارذار شدم، هر دو خلاف سنتهای خانواده هامون بود

خانواده همسرم که هنوزم فکر میکنن من با دعای اونا بچه دار شدم😁

دوستان خوب من،مادر شدن یا پدر شدن که کاری ندارد، وقتی یک زن و یک مرد با هم می خوابند پدر و مادر می شوند،به همین سادگی و من فکر نمیکنم این کار، کار مهمی باشه. پدر ومادر بودن وقتی است که شما پدری و مادری کنید، پدری و مادری به معنی تولید مثل نیست، آن کار را حیوانات و گیاهان هم می کنند و افتخاری هم ندارد.پدر و مادر هیچ حقی ندارند ، پدر و مادر فقط و فقط وظیفه و مسئولیت دارند، و وظیفه و مسئولیت شما به عنوان پدر و مادر سلامتی بچه هایی است که شما تصمیم گرفتید آنها را به این دنیا بیاورید. 
والا هرچی خودمو زدم به درم دیوار که بابااا من جشن عروسی نمیخوام نه خانواده من راضی شدن نه خانواده ب ...

ای بابا ..اخه چه اصراریه ...منم گفتم نمیخوام و فعلا درگیر اینم 

8

من اینه شعمدون نخریدم خرید عروسی هیچی عروسی هم ساعت دو شروع شد تا شش بعد از ظهر ب صرف میوه و شیرینی.همین...کل فامیل افتابه برداشتن روم.ن ک خودم نخاما ن خدا لعنت کنه مادرشوهرمو ک همه رو اون کرد

تقلید کورکورانه خوب نیست ولی همه چی به سنت و روش خودش بهتره

خاله کوچیکم چون مادر بزرگم تازه فوت کرده بود ازدواج کرد عروسی نگرفت البته خودشون انتخاب کردن بخاطر صرفه جویی

بعد براش تبدیل ب عقده شده

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

من عروسی نگرفتم ،طلا و خریدم نکردم .کلا هیچ وقت حوصله عروسی گرفتنو و ارزو عروس بودنو نداشتم بر خلاف همه دخترها😉مامانم خیلی ناراحت شد بقیه ام نمی دونم چی پشت سرم گفتن خیلی ام اهمیت نداره.ولی خیلی ام از اینکار راضی نیستم .اگه قبلا بود حداقل یه لباس می پوشیدم و اتلیه می رفتم 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عروسی نگرفتم ،طلا و خریدم نکردم .کلا هیچ وقت حوصله عروسی گرفتنو و ارزو عروس بودنو نداشتم بر خلاف ...

منم مخالفینی دارم ..خسته شدم 🙁🙁🙁

1331