2733
2734

سلام باتری یه عمری داره 

اگر تموم بشه باید عوض کنید

اگر باتری باد کرده و به اصطلاح تخم مرغی شده باید حتما عوض بشه

باتری رو روی سطح صاف قرار بدید و سعی کنید اونو بچرخونید اگر راحت چرخید یعنی باد کرده و باید عوض بشه

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

من انجام ندادم و نخواهم داد چون چیزه چرتیه! 

وقتی سل های باطری از بین رفته باشه فریزر معجزه نمیکنه که 

منم مشکل تو رو داشتم 

ببین یا شارژرت خراب شده درست شارژ نمیکنه باطری رو و وقتی پر میشه شارژ کاذبه 

یا کابلت استاندارد نیست 

یا خوده باطری عمرشو کرده 

یا گوشی فلت شارژ و یا سوکت شارژش خرابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام باتری یه عمری داره  اگر تموم بشه باید عوض کنید اگر باتری باد کرده و به اصطلاح تخم مرغی ش ...

نه باد نکرده فقط زود خالی میشه از ظاهرش هیچی پیدا نیست اخه میترسم باتری دیگه بخرم به گوشی نخوره گوشی خراب بشه نمیدونم چیکار کنم

2731
نه باد نکرده فقط زود خالی میشه از ظاهرش هیچی پیدا نیست اخه میترسم باتری دیگه بخرم به گوشی نخوره گوشی ...

سل هاش از بین رفته احتمالا 

از بین بره تو ظاهر تاثیری نداره نگاش که میکنی انگار مشکلی نداره 

نمیدونم مدل گوشیت چیه ولی بپرس شاید اصلش بازار باشه 

فیک هیچ موقع استفاده نکن

نه باد نکرده فقط زود خالی میشه از ظاهرش هیچی پیدا نیست اخه میترسم باتری دیگه بخرم به گوشی نخوره گوشی ...

باتری اصلی حتما بگیرید

و با شارژر اصلی خود گوشی هم شارژ کنید

باتری تقلبی آسیب نمی رسونه فقط زود به زود خراب میشه باید عوض کنید

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
سل هاش از بین رفته احتمالا  از بین بره تو ظاهر تاثیری نداره نگاش که میکنی انگار مشکلی نداره&nb ...

سلام میدونم این پیام مال خیلی وقته ولیدیه سوالی دارم اگ هستین جواب بدین.وقتی باطری تعویض میکنند بدون رمز گوشی میتونن به اطلاعات داخل گوشی دستبسی داشته باشن؟مثل واتساپ

مگر دریا مُرد از بی بارانی؟🍃
2738