2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خدابالای سرم شاهده رفت عین النگوهامو خرید رفت گردنبند مث من خرید اومد گزاشتش کنار گردنبندم گ ...

عجب شوهری هم داره ک متکی بهشه!!

موندم پول کم نمیارن؟

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉
2731

چرا بعضی ادما چشمشون مونده رو زندگی دیگران

جاری من عین انگشتر نشونی که برام اوردنو همون هفته خرید   

هر چی بخرم میگیره میپوشه خودشو ورانداز میکنه تو اینه

بعد میگه عین همینو برام بخر پولشو میدم

منم میگم باشه ولی بعد خودمو میزنم به اون راه   

بچه ها خدابالای سرم شاهده رفت عین النگوهامو خرید رفت گردنبند مث من خرید اومد گزاشتش کنار گردنبندم گ ...

وااااای در این حد که بگه شبیه همن😂😂😂.

بیماره خواهرشوهرت.

باهاش رابطه تو کم کن و یواش یواش قطع کن.😃

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

منم در مورد لباس بدم میاد کسی شبیه لباسم رو بگیره.آخه زشته.مگه از یکی بخر دو تا ببر خریدن؟ولی همیشه سلیقه خودم رو داشتم و حتی اگر به نظر بقیه زشت بوده کوتاه نیومدم.مثلا سر رنگ خونه شوهرم گفت آخه کی این مدلی زنگ میزنه و این از مد افتادست و هزار بهونه دیگه ولی من گفتم من این طوری دوست دارم.

اتفاقا اینقدر خوشگل شد که تا سه ماه بعدش خواهر شوهرم و زن داداشم و مادرشوهرم خونه هاشو نو همون رنگی کردن .به شوهرم گفتم حالا یاد گرفتی آدم نباید دنبال مد بره باید ببینه چی قشنگه و به دل میشینه

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2738

خانما چرا ناراحت میشید حال مثل شما باشه چه اشکالی داره تازه خوشحل بشید که سلیقه شما خوبه نه یه نفر کل شهر وسایلش عین شما باشه مگه از شما چیزی کم میشه بی خیال بشید ارزش شما بیشتر از این چیزاست

من خودم به شخصه اگر از چیزی خوشم بیاد میگم برام بخرید یا اگر ببینیم کسی از چیزی که دارم خوشش میاد میرم عینش براش میخرم حتی در بین دوستام هست یکی که بیشتر چیزای من خوشش میاد و میگه خوشمک میاد دوباره میرم با پول خودم براش میخرم خیلی از چیزامون شبیه به همه حتی مانتوهای من میبره میده خیاط عینش بدوزه نه از نظر من مشکل داره نه از نظر اون

من نصف وسایل اشپزخونم کپی زن داداشمه😂😂😂😂😂😂😂خودش برام خرید تو جهازم انتخاب میکرد.هرچیم.میخره م ...

واای منم دارم جهاز میخرم زن داداشم همش به مامانم مشاوره میده مامان من اینو دارم راضیم ازین براش بگیر از اون بگیر 😂آخه خودش پارسال عروسی‌ش بود الان کلی از وسایل برقیمون شبیه همه ظرفامونم عین هم 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

این کمی بحث بود اسی جان؟ 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
شما جای من نیسی ک ببینی  اخه کسی ک سلیقتو قبول داره باید لباس عیدش کپ توباشهههه؟؟؟؟؟عید لباس گ ...

از کجا پیدا میکنه عین وسایل شمارو؟ میپرسه از کجا خریدی؟ 

گفتم وسایل تو بوفت خیلی خز بود خودم بهت پیشنهاد دادم عوض کنی امانگفتم برو کپی من بخر که اصلا فازتو ...

دیگه شمام زیادی بی ادبانه حرف زدی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706