2737
2734
خخخ دیه اینجوری تو برجکش نزن که گناه داره طفلی شوخی بنداز بگو 

اتفاقاً حقش بود، باید یه دونه هم با کله می‌زد تو صورتش 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذر میخواهم دلیل حرفتون چیه؟ آخه واقعا برام عجیبه چرا ناراحت میشن؟

خواهش می کنم عزیزم من خودم عید امسال رفتم با جاریم که خیاط یه پارچه خریدم دادم برام دوخت روز اول عید که رفتم خونه مادرشوهرم دیدم کپ لباس من دقیقا همون پارچه روخریده دوخته حتی مادرشوهرم گفت چرا مثل دوقلوها لباس پوشیدین من بعدازظهرش رفتم یه لباس دیگه حاضری گرفتم

بعضی وقتا بعضی چیزا به تک بودنش قشنگ آدم کلی میگرده و سلیقه به خرج میده که خونش یا لباسش یا هرچیز دیگش خاص باشه بعد یکی بیاددقیقا از روی شما کپی برداره قشنگ نیست

خدایی فقط تو درکم کردی همه اینجا فقط شعار میدن خودشون تو عمل  صفرن صفر

بابا من می‌فهممت کامل، مادرشوهر من ۷۶ سالشه با من رقابت می‌کنه، من از جفت بچه‌هاش کوچیکترم، دیوونه کرده منو

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
بخدا بارها غیر مستقیم گفتم مثلا یبار مادر شوهرم گفت ازین شلوارا بخر گفتم اره خیلی خوشگله اما چون ا ...

خب حق داری ولی دلمم واسه خواهرشوهرت سوخت خب بنده خدا سلیقه نداره

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟

واااای اسی کاملا درکت میکنم جاری و مادرشوهرمنم همینن یعنی یه مدل سایه میزنم فرداش میبینم همون مدلی زدن ولی ریدن بلدم نیستن واقعا ادم حرصش درمیاد

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2738
خواهش می کنم عزیزم من خودم عید امسال رفتم با جاریم که خیاط یه پارچه خریدم دادم برام دوخت روز اول عید ...

خب لباس ناجوره. حالا اگه یه روسری یا شلوار شبیه باشه عیب نداره اما همش شبیه باشه بد میشه.

اما وسایل خونه خب مثلاً میبینی اون وسیله کارش خوبه و طرف راضیه ازش می‌پرسی و شبیهش رو میخری. اشکال نداره

یو آر بروسلی خانوم  😯 آی عم مظلوم

عزیزمممم 😘 شوخی می‌کنم بابا، من اگه اهل این حرفا بودم الان اوضاعم خیلی بهتر بود 😕

خدایی فقط تو درکم کردی همه اینجا فقط شعار میدن خودشون تو عمل  صفرن صفر

عزیزم شما میای اینجا نظر میخوای، حرف میزنی، درد و دل میکنی، متل خیلیهای دیگه، قرار نیست که همه کارت رو تایید کنن، و اونایی که تایید نمیکنن در عمل صفرن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706