2737
2734

مرده شور خواهر شوهر حسود و ببرن منم دچارشم

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقاهیچی

دیدم رنگو روش پریده

انقد زوووورش اوممممد ک نگووووو

میخاس بترکه

اخرش گفت باشه ازاین ببعد هیچی مثل مال تو نمیخرم

گفتم مگه دیگه چیزی ام مونده ک عین من نگرفته باشی؟؟؟؟

2731
2738

یه وقتا هم طرف قصد تقلید نداره، توی بازار خب جنسا لنگه همن به خصوص وسایل تزیینی و برقی خونه، اگه همزمان قصد خرید چیزی رو داشته باشن دو نفر.

در کل منم دوست ندارم وسایل و لباسام رو کسی عینش رو داشته باشه. حس بدیه! 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

مگه وسیله شبیه هم خریدن اشکال داره؟

مگه کسی این کارو بکنه حسوده؟؟؟

خو شاید خوشش میاد از وسایل شما

من بخاطر همین رفتارهای عجیب حتی اگه از چیزی خوشمم بیاد نمی‌رم شبیه اونو بخرم میگم شاید طرف ناراحت بشه. ولی واقعا عجیبه

اقاهیچی دیدم رنگو روش پریده انقد زوووورش اوممممد ک نگووووو میخاس بترکه اخرش گفت باشه ازاین ببعد ...

خدایی نباید مثل وسایل شما بگیرن بعضیا واقعا شعورشون در همین حد بعد هم که بهشون میگی بهشون برمیخوره و ناراحت میشن

یه خورده لحنت بد بود. اولین بار باید محترمانه تر میگفتی

بخدا بارها غیر مستقیم گفتم

مثلا یبار مادر شوهرم گفت ازین شلوارا بخر

گفتم اره خیلی خوشگله اما چون ابجی مریم شبیهش داره نمیگیرم شاید دوس نداشته باشه ناراحت شه

اخه خوشم نمیاد از روکسی کپی کنم

خود خاهرشوهرمم بود ک گفتن

2706