2726

تاپیک قبلم قشنگ ماجرارو توضیح دادم

دوساله عروسی کردم این دوسال خاهرشوهرم کل زندگیشو کپی من کرده دیگه حالموبهم زده بود بخدا

همه چیییی از فرش و دکوری و لوسترو تی وی و سطل اشغال توالت گرفته تاااااا لباسو طلا و لوازم ارایش

هستین ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیروز کنارهم نشسته بودیم وایساد پزدادن

ک خونموکاغذ دیواری زدم

گفتم لابد مثل کاغذ ما؟؟؟؟

گفت براچی؟؟؟گفتمیچیزی میخوام بت بگم

چرا من هرکاری میکنم تو کپی میکنی

چرا خودت متکی ب نفس نیسی

چرا زندگیتو شبیه من کردی

تمام وسیله هامو میخوام عوض کنم چون خونه تو ک میام احساس میکنم وارد خونه خودم شدم

وااای زن داداشای منم اینجوری ان یکیشون همه 12 النگوشو داد رفت کپه النگو من خرید 😂 اونیکی نگم براتون حتی به جورابه منم رحم نمیکنه ازماله من از کرمه من کلا یه وضعیی اصن منم بهشون میگم تقلید کاره میمونه میمونم تو جنگل فراوونه  🏃🏃🏃

گفتم حتما تو کف زندگیه منی؟؟؟؟گفتم حتما دوسداری مثل من باشی از بس خوش سلیقم ک دیگه چیزی جز سلیقه من  ب چشمت نمیاد

گفت فک نمیکردم ناراحت بشی

گفتم مهم نیس اصلا فقط خواستم بگم وسیله های من دیگه قدیمی شده کاش لااقل جدیدترشومیگرفتی

من‌خیلی خوشگلم  به خاطر همین هم لایکت کردم هم برات پست  گذاشتم😍😍😍

یوقت آقا باشه لایک نکن

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
2706