2737
2734
عنوان

ازدواج نیاز به کمک دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 35 پست

واي نه دوستم شرايط شما رو داشت ولي تو زندگي با اين طور عشقها نابود شد و بعد از چند سال حالا با بچه برگشته و يك دل سوخته و روان ازرده

تو رو خدا به خودت رحم كن .اين عشق نيست ببخشيد رك ميگم خريت هستش

مجرد بموني و بي عشق بهتره

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو

دروغ که گفته 

سربازی که نرفته 

راننده اسنپه

زیر پرچم خانواده که بره

از همه بدتر و مهمتر اعتیاد به ترامادول که درست بشو نیس پس فردا میبینی به چیز دیگه تبدیل شده 

وای ترو قران نگو عشق خوشبختم کنه

این چه عشقیه😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر شوهرم کمپ داره عزیزم میگ چند نفر موقع اومدن ب زنشون یامادرشون گفتن غلط کردم گ*و*ه خوردم ترک میکنم اما بازم چند بار بردنش کمپ ترا خیلی بده باروان ادم بازی میکنه ادمو از خودبی خود میکنه

ببین گلم... شاید برات سخت باشه جدایی عاطفی، ولی نمیشه با ی ادم دروغگو زندگی کرد... اول ب دروغ وارد رابطه شده چون خاسته دلتو بدس بیاره بعد ک وابستش شدی رو شده ک بیکاره، اعتیادش چی.... شاید از اول معتاد بوده ولی وقتی تورو داشته باید ترک میکرد نه الان تازه ک و شده بخاد ترک کنه... مواظب خودت و زندگیت باش، تصمیم خوبی گرفتی ولی رابطه باهاش رو ادامه نده مهلت یکسالشو بگذرونه ببین چی میشه توی این مدتم همه چیو محدود کن تا وابستگیت کم شه و ضربه نخوری 

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2728

اگر خودت با منطقی که می گی کنار میای پس خودتو وارد یه زندگی که اینقدر شک توشه نکن. اعتیاد چیزی نیس که بشه راجا ازش گذشت. بعدم به هر حال ایشون به شما دروغ زیاد گفته چطور میتونی بهش بعد اینکه دیگه مطمئنه تو زندگیشی اعتماد کنی؟

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...

ایشون جز اینکه زبون داره هیچ نکته مثبتی نداره 

اگه به خانوادش میخوای تکیه کنی که تصور کن پس فردا خانوادش افتادن مردن یا ورشکسته شدن یا کمک نکردن

اونوقت میخوای چیکار کنی ؟ اصن مگه میتونی با کسی باشی که نتونی بهش تکیه کنی 

اونم یه آدم معتاد دروغگو بیکار

کسی که از اول باهات صادق نبوده چجوری میتونی بهش اعتماد کنی؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

دختر جون جدا شو .دلت میخواد بعد ازدواج مطلقه بشی.

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738

والا ما ک از اول شغلش معلوم بود و گفتن حمایتش می کنیم اینه وضعموون ن حمایت میکنن ن شغل درست و حسابی همش وعده.انقد دارم عذاب میکشم ک دارم دیوونه میشم از انتحابم.از زندگی سیر شدم خود دانی انتخابش نکن اینا فیلمشه چهار رور بعد میگه میخاستی قبولم نکنی شرایطم همینه ک هست

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

شما یه خانم تحصیلکرده هستید پس مطمنم آدم منطقی هستی......ازدواجی که با عشق باشه وغیر منطقی سریع آدم کم میاره وسطش......از روی عقلتون تصمیم بگیر .....این عشقی که میگی با تمام مشکلاتی که گفتی این عشق بعد از ازدواج تمام میشه ایشون بهتون دروغ گفته که این دروغش سبب بوجود اومدن دروغای بعدشه.......پایان سخت بهتر از تلخیه بی پایانه

ایشون جز اینکه زبون داره هیچ نکته مثبتی نداره  اگه به خانوادش میخوای تکیه کنی که تصور کن پس فر ...

خیلی سخته واسه کسی که اینقدر جنگیدی تو هم از اون سرتری بهت بگه عشقت واقعی که تو مشکلات تنهام گزاشتی 

2706