2410
2553
عنوان

ازدواج نیاز به کمک دارم

386 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

من ۱/۵سال نامزد بودم با یکی که گفت بهم کارمنده و وضع مالی متوسطی داره تو این مدت به شدت بهم علاقه مند شدیم البته علاقه و وابستگی ایشون خیلی بیشتر بود جوری که واقعا حرف منطقی رو درک نمیکرد عین مجنونا😂 ولی بعده شیش ماه خودم شک کردم و با یه دستی که زدم ایشون اعتراف کرد که راننده اسنپه و اخراج شده😔 پدر مادرم کلا مخالف بودن اخه من فوق لیسانس داشتم ایشون فوق دیپلم سربازی هم نرفته بود با پارتی سرکار بود البته بعدها شک کردم کلا از اول سرکار بوده ولی بخشیدمش و جنگیدم تا باهاش ازدواج کنم چون خیلی مهربون و بامحبت بود خیلی دوسم داشت دو هفته به مراسم عروسی بهم گفت اعتیاد به ترامادول داره و در حال ترکه و الان میگه ترک کردم و من نتونستم این موضوع رو نادیده بگیرم عروسی رو بهم زدم ولی ایشون شروع کرد به التماس و خواهش که تمومش نکنم منم گفتم بین خانواده ها تموم ولی بهت متعهد میمونم تا یه سال بتونی تو شهر خودم یه کار خوب راه بندازی پاک بودنتم بعم ثابت شه اخه ایشون تو شهر دیگه ای زندگی میکنن اولش قبول کرد ولی الان میگه من دارم نابود میشم عشق و بودن با تو همه چیزو درست میکنه بمون بدون شرط تا یه ماه دیگه ازدواج کنیم یا کلا برو البته ایشون وضع مالی خوبی کلا ندارن خانوادشم گفتن حمایتش میکنن من نمیدونم به امید عشق وارد زندگی شم و مشکلاتو با هم حل کنیم یا کلا برم و با احساسم بجنگم البته من جدایی رو با ازدواج بد و بدبختی ترجیح میدم تحمل جدایی واسم اسون تره ولی میگم شاید عشق خوشبختم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درسته ک گاهی باید ب ی نفر فرصت داد اما شما این فرصت و ب ایشون دادی وایشون الان زده زیر حرفش ب نظرم کلا بیخیالش شو و برو پی زندگیت.سری ک درد نمیکنه دستمال نبند

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2720

اصلا قابل اعتماد نیس این آدم خیلی بهت دروغ گفته 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2714

اونی ک عاشق اشه اراده میکنه و مشکلات رو حل میکنه الان پا بزاری رو احساست خیلی بهتره تا با یه بچه دل بکنی هیچ صفت خوبی نگفتی بازم بیشتر فکر کن همه جوانب رو در نظر بگیر

عزیزم من باعشق ازدواج کردم توی شرایط مشابه شما ....می‌دونم خیلی سخته ازیه پسر مهربون گذشتن ....اونم بااین وضع ....اگه اصلا دیدی نمیتونی بدون اون تحمل کنی وصد درصد عاشقشی باید بگم راه سختی رو درپیش داری ....پوستت کاملا کنده میشه ....اگه مرد روزهای سختی بسم الله....

به نظر من اصلا باهاش ازدواج نکن 

اولا زندگی که اولش لا دروغ شروع بشه تا آخرش با دروغه

دوما معتاده 

ملاک وضع خوب نیست ملاک صداقت و خیلی چیرای دیگه هست 

دیگه جوابش نده و بشین تا یه نفر باعقل و شعور و خانواده دار بیاد خواستگاریت 

اول میگن کمک اما بعدشم کمک نمیکنن

اصلا  و ابدا ازدواج نکن با این فرد

دخترام دنیای منن😍😍نازنین و آیناز
2706