1464
1459
عنوان

ازدواج نیاز به کمک دارم

346 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

من ۱/۵سال نامزد بودم با یکی که گفت بهم کارمنده و وضع مالی متوسطی داره تو این مدت به شدت بهم علاقه مند شدیم البته علاقه و وابستگی ایشون خیلی بیشتر بود جوری که واقعا حرف منطقی رو درک نمیکرد عین مجنونا😂 ولی بعده شیش ماه خودم شک کردم و با یه دستی که زدم ایشون اعتراف کرد که راننده اسنپه و اخراج شده😔 پدر مادرم کلا مخالف بودن اخه من فوق لیسانس داشتم ایشون فوق دیپلم سربازی هم نرفته بود با پارتی سرکار بود البته بعدها شک کردم کلا از اول سرکار بوده ولی بخشیدمش و جنگیدم تا باهاش ازدواج کنم چون خیلی مهربون و بامحبت بود خیلی دوسم داشت دو هفته به مراسم عروسی بهم گفت اعتیاد به ترامادول داره و در حال ترکه و الان میگه ترک کردم و من نتونستم این موضوع رو نادیده بگیرم عروسی رو بهم زدم ولی ایشون شروع کرد به التماس و خواهش که تمومش نکنم منم گفتم بین خانواده ها تموم ولی بهت متعهد میمونم تا یه سال بتونی تو شهر خودم یه کار خوب راه بندازی پاک بودنتم بعم ثابت شه اخه ایشون تو شهر دیگه ای زندگی میکنن اولش قبول کرد ولی الان میگه من دارم نابود میشم عشق و بودن با تو همه چیزو درست میکنه بمون بدون شرط تا یه ماه دیگه ازدواج کنیم یا کلا برو البته ایشون وضع مالی خوبی کلا ندارن خانوادشم گفتن حمایتش میکنن من نمیدونم به امید عشق وارد زندگی شم و مشکلاتو با هم حل کنیم یا کلا برم و با احساسم بجنگم البته من جدایی رو با ازدواج بد و بدبختی ترجیح میدم تحمل جدایی واسم اسون تره ولی میگم شاید عشق خوشبختم کنه

عزیزم درسته ک گاهی باید ب ی نفر فرصت داد اما شما این فرصت و ب ایشون دادی وایشون الان زده زیر حرفش ب نظرم کلا بیخیالش شو و برو پی زندگیت.سری ک درد نمیکنه دستمال نبند

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

اونی ک عاشق اشه اراده میکنه و مشکلات رو حل میکنه الان پا بزاری رو احساست خیلی بهتره تا با یه بچه دل بکنی هیچ صفت خوبی نگفتی بازم بیشتر فکر کن همه جوانب رو در نظر بگیر

1444

عزیزم من باعشق ازدواج کردم توی شرایط مشابه شما ....می‌دونم خیلی سخته ازیه پسر مهربون گذشتن ....اونم بااین وضع ....اگه اصلا دیدی نمیتونی بدون اون تحمل کنی وصد درصد عاشقشی باید بگم راه سختی رو درپیش داری ....پوستت کاملا کنده میشه ....اگه مرد روزهای سختی بسم الله....

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد

به نظر من اصلا باهاش ازدواج نکن 

اولا زندگی که اولش لا دروغ شروع بشه تا آخرش با دروغه

دوما معتاده 

ملاک وضع خوب نیست ملاک صداقت و خیلی چیرای دیگه هست 

دیگه جوابش نده و بشین تا یه نفر باعقل و شعور و خانواده دار بیاد خواستگاریت 

اول میگن کمک اما بعدشم کمک نمیکنن

اصلا  و ابدا ازدواج نکن با این فرد

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترام دنیای منن😍😍نازنین و آیناز
1474

واي نه دوستم شرايط شما رو داشت ولي تو زندگي با اين طور عشقها نابود شد و بعد از چند سال حالا با بچه برگشته و يك دل سوخته و روان ازرده

تو رو خدا به خودت رحم كن .اين عشق نيست ببخشيد رك ميگم خريت هستش

مجرد بموني و بي عشق بهتره

گروه نارنجي  وزن فعلي ٧٨ ميخوام بشم ٧٠>>>>>برسم به٦٢   به اميد خدا

دروغ که گفته 

سربازی که نرفته 

راننده اسنپه

زیر پرچم خانواده که بره

از همه بدتر و مهمتر اعتیاد به ترامادول که درست بشو نیس پس فردا میبینی به چیز دیگه تبدیل شده 

وای ترو قران نگو عشق خوشبختم کنه

این چه عشقیه😥😥

برادر شوهرم کمپ داره عزیزم میگ چند نفر موقع اومدن ب زنشون یامادرشون گفتن غلط کردم گ*و*ه خوردم ترک میکنم اما بازم چند بار بردنش کمپ ترا خیلی بده باروان ادم بازی میکنه ادمو از خودبی خود میکنه

ببین گلم... شاید برات سخت باشه جدایی عاطفی، ولی نمیشه با ی ادم دروغگو زندگی کرد... اول ب دروغ وارد رابطه شده چون خاسته دلتو بدس بیاره بعد ک وابستش شدی رو شده ک بیکاره، اعتیادش چی.... شاید از اول معتاد بوده ولی وقتی تورو داشته باید ترک میکرد نه الان تازه ک و شده بخاد ترک کنه... مواظب خودت و زندگیت باش، تصمیم خوبی گرفتی ولی رابطه باهاش رو ادامه نده مهلت یکسالشو بگذرونه ببین چی میشه توی این مدتم همه چیو محدود کن تا وابستگیت کم شه و ضربه نخوری 

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
1331