1464
1411

مانی خیلی وقته عاشق ندا جنابه متولد ۶۸ 

بازیگر و تو چند تا فیلم بازی کرده.من چند ساله که مانی و فالو کرده بودم و کم کم فهمیدم واقعا عاشق نداست از اون عشق ها که هوس نیست و اون واقعا میخوایش.😢😢خیلی براش خوشحالم.خداروشکر که ندا قبولش کرد

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

خدایا لطفا من و هم به رشیدم برسون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

خب الحمدلله

نگران بودم واقعا

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
مانی کی هست حالا؟

مانی حیدری یک بازیگر ایرانی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینهمه مقدمه چینی کردی که بگی من و رشیدم بهم برسیم    

آره دیگه😂😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارووووووشکرررررررر الان از خوشحالی نمیدونم برقصم یا پاشم برم کهنه ی بچمو بشورم 😑😑😑😑😑😑😑😑😑 ...

برو بشور بو میفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
وای چه خبر خوبی . اما چه آدمهای گمنامی

ندا جناب گمنامه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای چه خبر خوبی . اما چه آدمهای گمنامی

خواهر تو همین نی نی سایت برای همین ندا خانم ۲۰ تا تاپیک زدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهر تو همین نی نی سایت برای همین ندا خانم ۲۰ تا تاپیک زدن

واقعا؟ من چه پرتم از مرحله  

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
1474

حس میکنم عکس ندا فتوشابه صورتش.اخه انگار کلش ی جوریه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢                        
خدارووووووشکرررررررر الان از خوشحالی نمیدونم برقصم یا پاشم برم کهنه ی بچمو بشورم 😑😑😑😑😑😑😑😑😑 ...

خدا خیرت بده،خندیدم آااااااااااا

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

مانی چیست؟ندا چیست؟هردوشون چرا؟ با رسم شکل توضیح دهید ۰/۲۵

لیاقت میخواهد واژه "ما" شدن....لیاقت میخواهد "شریک" شدن....تو خوش باش به همین "باهم" بودن های امروزت....من خوشم به خلوت تنهایی ام....تو بخند به امروز‌‌‌‌....من میخندم به فرداهایت....
1457