2737
2734
عنوان

دخترمو فردا میخوام رضایت بدم درش بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 75 پست
دوراز جون بیمارستان ک نیستن ی پا آخرت بسکه بی توجه کثیف و بدبرخوردن خدا لعنتشون کنه من باردار رفتم ب ...

نوزاده بابا دکتر چیکارش میکنه همون بیمارستان براش بهتره 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تو چرا حرف گوش نمیدی دختر. بچه عفونت شدید داره.

این بیمارستان بده ببر یه جای بهتر.

اخه ی بچه ی ۱ماهه رو چجور میخای درمان کنی خودتم بی تجربه ای.

حاالا که شوهر کردی باید سفت و سخت پای بچت وایستی نزاری هیچ احدی تو زندگیت دخالت کنه به مادرشوهرتم حق نظر نمیدی که بیاد بگه ببر داروی عطاری بده خوب میشه اون بچه فقط ۱ماهشه 

تظاهر میکنم به زندگی کردن
یسالو نیمش بود ی سرماخوردگی وتب داشت گفتن بستری بعد ۵روز ک حالش خوب شد اوردمش خونه 

دوست عزیز بچه ۳۰روزه با بچه ۱۸ماهه زمین تا آسمون فرق دارن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
دوست عزیز بچه ۳۰روزه با بچه ۱۸ماهه زمین تا آسمون فرق دارن

😑😑خدا خودش رحم کنه

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
از بیرون یه دکتر متخصصی که قبول داری بیار معاینه ش کنه وقتی نظر اون همه دکتر رو قبول نداری معلومه ف ...

هیچ پزشکی از بیرون نمیره تو بیمارستان مریض معاینه کنه چون این کار غیر اخلاقی و غیرقانونیه

طب سنتی برای پیشگیری ودرمان بعضی ازبیماری هاس که جوابگو

نه اینکه بچه ۳۰روزه رودرمان کنی هرچیزی جای خودش

خدایی نکرده اگربزرگ شه دچاراختلال نشه

اگررسیدگی نمیکنن ببر بیمارستان خصوصی وخوب

اگرازعمدمیخوای بیاریش کارت درست نیس وباپزشکش مشورت کن که مدیون این طفل معصوم نشی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2738

بخدا تو قصدت آزار دادن ماست

بابا چرا درش بیاری😳داره دارو میگیره 

دارووووو

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نوزاده بابا دکتر چیکارش میکنه همون بیمارستان براش بهتره 

اخه میدونی تو ی بیمارستانی من دیدم همین نوزادو بلا ها سرش اوردن بعدم گفتن فلان مشکل از خودش بوده برا اینش میگم ایشونم گفت رسیدگی نمیکنن منم گفتم ببردش ی جا بهتر ک رسیدگی باشه چ دکتر چ بیمارستان

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
اخه میدونی تو ی بیمارستانی من دیدم همین نوزادو بلا ها سرش اوردن بعدم گفتن فلان مشکل از خودش بوده برا ...

منظور از بلاها چیه دقیقا میشه واضح بگید،؟؟

عزیزم حتما احتیاجه بمونه چه مامان کم تحملی واقعا  بمون بالاسرش

آخه این الان سن مامان شدنش نبوده که 

لعنت به شعور بزرگترا

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706