2726
عنوان

دخترمو فردا میخوام رضایت بدم درش بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 75 پست
منم پسرم سر سرماخوردگی ۵روز بستری بود اخرش خودم رضایت دادم چون اونجا پر ویروسه مریضی دیگه هم میگرفت& ...

شما بچتون چند وقتش بود؟؟۳۰ روزه؟؟؟

اون نوزاد باید تحت درمان درست آنتی بیتیکی قرار بگیری یه آشغالهای عطاری 

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از دو حالت خارج نیست 

یا شما واسه اعصاب خوردی ما الکی تاپیک میزنی 

یا 

علاقه‌ای به بچه‌ت نداری...

تموم کن توروخدا مسخره‌بازیتو...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

نه درش نیار بدتر میشه. من بچه ام اسهال داشت بستری بود جای دولتی درش اوردم ببرم دکتر خودش چون 7 روز بستری بود خوب نشد. تو راه از حال رفت. هی رو صورتش اب میریختم. تا بردمش خصوصی خوابوندم 4 روزه خوب شد. برام تجربه شد نه جای دولتی برم نه هیچ وقت در بیارم بچه رو 

دنیام بچه هام 🥰  

دوراز جون بیمارستان ک نیستن ی پا آخرت بسکه بی توجه کثیف و بدبرخوردن خدا لعنتشون کنه من باردار رفتم بیمارستان برا ی عفونت کاری کردن با همون لباس ک بستری بودم با گریه زدم بیرون بسکه بد برخورد میکنن خدا ب حق علی ب روزشون بیاره

بچتو بردار ببر پیش ی متخصص ی جای بهتر اگه رسیدگی نمیکنن

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

البته بچه من ۱سالو نیمش بودا نوزادو بهتره همونجا نگه داری گناه داره 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

تاپیک نزن دیگه من اعصاب ندارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

هر دکتری ببری تاکید میکنم هررررر دکتری ببری چون نوزاده هیچ دارویی نمیده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
شما بچتون چند وقتش بود؟؟۳۰ روزه؟؟؟ اون نوزاد باید تحت درمان درست آنتی بیتیکی قرار بگیری یه آشغالهای ...

یسالو نیمش بود ی سرماخوردگی وتب داشت گفتن بستری بعد ۵روز ک حالش خوب شد اوردمش خونه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
بیمارستان خودش دکتر داره بابا..چرا سرخود رفتار میکنی انقد؟

چون فقط ۱۵ سالشه و قطعا و یقینا نه حوصله بچه داره نه دردسرای بستری بودن بچه تو بیمارستان وگرنه انقد راحت نمیومد با اعصاب ما بازی کنه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

از بیرون یه دکتر متخصصی که قبول داری بیار معاینه ش کنه

وقتی نظر اون همه دکتر رو قبول نداری معلومه فقط میخوای کار خودتو کنی پس مشورت فایده نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم هرشب بالا سر بابامم بیمارستان دولتی کلافم میخام رضایت بدم ..اره بابا رسیدگی کجا بود خدا لعنتشون کنه هرکسی از زیر کار در میرع نون حروم میارن سر سفره خانوادشون بعصیاشون

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706