1464
1459
عنوان

دخترمو فردا میخوام رضایت بدم درش بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 75 پست

نه درش نیار بدتر میشه. من بچه ام اسهال داشت بستری بود جای دولتی درش اوردم ببرم دکتر خودش چون 7 روز بستری بود خوب نشد. تو راه از حال رفت. هی رو صورتش اب میریختم. تا بردمش خصوصی خوابوندم 4 روزه خوب شد. برام تجربه شد نه جای دولتی برم نه هیچ وقت در بیارم بچه رو 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاً لایک نکنید. ممنون 😘😘

دوراز جون بیمارستان ک نیستن ی پا آخرت بسکه بی توجه کثیف و بدبرخوردن خدا لعنتشون کنه من باردار رفتم بیمارستان برا ی عفونت کاری کردن با همون لباس ک بستری بودم با گریه زدم بیرون بسکه بد برخورد میکنن خدا ب حق علی ب روزشون بیاره

بچتو بردار ببر پیش ی متخصص ی جای بهتر اگه رسیدگی نمیکنن

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

هر دکتری ببری تاکید میکنم هررررر دکتری ببری چون نوزاده هیچ دارویی نمیده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
شما بچتون چند وقتش بود؟؟۳۰ روزه؟؟؟ اون نوزاد باید تحت درمان درست آنتی بیتیکی قرار بگیری یه آشغالهای ...

یسالو نیمش بود ی سرماخوردگی وتب داشت گفتن بستری بعد ۵روز ک حالش خوب شد اوردمش خونه 

بیمارستان خودش دکتر داره بابا..چرا سرخود رفتار میکنی انقد؟

چون فقط ۱۵ سالشه و قطعا و یقینا نه حوصله بچه داره نه دردسرای بستری بودن بچه تو بیمارستان وگرنه انقد راحت نمیومد با اعصاب ما بازی کنه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

از بیرون یه دکتر متخصصی که قبول داری بیار معاینه ش کنه

وقتی نظر اون همه دکتر رو قبول نداری معلومه فقط میخوای کار خودتو کنی پس مشورت فایده نداره

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم کاربریمو گرفتن😥

منم هرشب بالا سر بابامم بیمارستان دولتی کلافم میخام رضایت بدم ..اره بابا رسیدگی کجا بود خدا لعنتشون کنه هرکسی از زیر کار در میرع نون حروم میارن سر سفره خانوادشون بعصیاشون

خدا بخاد حتما  میشه ...پس دل ببند به خدا فقط
1432
دوراز جون بیمارستان ک نیستن ی پا آخرت بسکه بی توجه کثیف و بدبرخوردن خدا لعنتشون کنه من باردار رفتم ب ...

نوزاده بابا دکتر چیکارش میکنه همون بیمارستان براش بهتره 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

وای تو چرا حرف گوش نمیدی دختر. بچه عفونت شدید داره.

این بیمارستان بده ببر یه جای بهتر.

اخه ی بچه ی ۱ماهه رو چجور میخای درمان کنی خودتم بی تجربه ای.

حاالا که شوهر کردی باید سفت و سخت پای بچت وایستی نزاری هیچ احدی تو زندگیت دخالت کنه به مادرشوهرتم حق نظر نمیدی که بیاد بگه ببر داروی عطاری بده خوب میشه اون بچه فقط ۱ماهشه 

لطفا مهربون باشیم باهم 
یسالو نیمش بود ی سرماخوردگی وتب داشت گفتن بستری بعد ۵روز ک حالش خوب شد اوردمش خونه 

دوست عزیز بچه ۳۰روزه با بچه ۱۸ماهه زمین تا آسمون فرق دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1476
از بیرون یه دکتر متخصصی که قبول داری بیار معاینه ش کنه وقتی نظر اون همه دکتر رو قبول نداری معلومه ف ...

هیچ پزشکی از بیرون نمیره تو بیمارستان مریض معاینه کنه چون این کار غیر اخلاقی و غیرقانونیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طب سنتی برای پیشگیری ودرمان بعضی ازبیماری هاس که جوابگو

نه اینکه بچه ۳۰روزه رودرمان کنی هرچیزی جای خودش

خدایی نکرده اگربزرگ شه دچاراختلال نشه

اگررسیدگی نمیکنن ببر بیمارستان خصوصی وخوب

اگرازعمدمیخوای بیاریش کارت درست نیس وباپزشکش مشورت کن که مدیون این طفل معصوم نشی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
نوزاده بابا دکتر چیکارش میکنه همون بیمارستان براش بهتره 

اخه میدونی تو ی بیمارستانی من دیدم همین نوزادو بلا ها سرش اوردن بعدم گفتن فلان مشکل از خودش بوده برا اینش میگم ایشونم گفت رسیدگی نمیکنن منم گفتم ببردش ی جا بهتر ک رسیدگی باشه چ دکتر چ بیمارستان

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه
1450