1464
1459

سلام بچه ها تازه دکترش اومد گف باید ۷ روز بستری بمونه من از دیرزو اوردمش فردا میخوام رضایت بدم درش بیارم بنظرتون کاره درستیه

اگه دراومد میبرمش متخصص بش دارو بده 

اخه بیمارستانی که هستم اصلا رسیدگی نمیکنن 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

بچه بازیه؟ 

بچه یک ماه را؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1444

من مطمئنم تو قصدت فقط و فقط کشتن اون بچه بیچاره ست😐😐😐

تو بیمارستان چه رسیدگی میخوان بهش بکنن؟؟؟

سروقت باید داروهاشو بدن دیگه که میدن بقیه رسیدگی رو تو که مادرشی باید بهش بکنی که کاملا مشخص واست چقدر برات اهمیت داره از دارو گیاهی دادنت به بچه ۳۰ روزه

بعدم تو بیمارستانم متخصص اطفال هرروز ویزیتش میکنه نه مادر بزرگ و عطار محل

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1474

آخر سر اون بچه رو میکشی تو 

یا ببر بیمارستان بهتر 

بابا بزار باشع 

چه رسیدگی وایه بچه؟ 

دما رو تنظیم میکنن 

سر موقع دارو میدن تموم دیگ 

چه زیبا گفت فروغ فرخزاد:شهامت میخواهد سرد باشی و گرم بخندی😔
منم پسرم سر سرماخوردگی ۵روز بستری بود اخرش خودم رضایت دادم چون اونجا پر ویروسه مریضی دیگه هم میگرفت& ...

شما بچتون چند وقتش بود؟؟۳۰ روزه؟؟؟

اون نوزاد باید تحت درمان درست آنتی بیتیکی قرار بگیری یه آشغالهای عطاری 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

به نظرم هرکار دوس داری بکن.چون به حرف ما گوش نمیدی الکی نظر میخوای.فقط با احساسات بقیه مادرا داری بازی میکنی و اعصابمون خورد میکنی

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از دو حالت خارج نیست 

یا شما واسه اعصاب خوردی ما الکی تاپیک میزنی 

یا 

علاقه‌ای به بچه‌ت نداری...

تموم کن توروخدا مسخره‌بازیتو...

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
1331