2410
2553

من خودم موقعی که تو عقد بودم با شوهرم یبار تصمیم گرفتیم جهزیه نگیریم بجاش با پولامون بریم خونه بخریم وبعد با کمک هم کمکم وسایلو ببخریم که اون موقعه می شد یه خونه خوب خرید اما باز من نشستم با خودم فکر کردم بعد مراسم عروسی همه میان جهاز ببینن زشته و منصرف شدم الان خونه نداریم و میدونید که بشدت گرون شده هی با خودم میگم عجب غلطی کردم و دیگه نمتونیم خونه بخریم و باید هرسال اثاثمونو از این خونه به اون خونه بکشیم . اخه چرا باید بخاطر حرف بقیه همچین کاری کردم؟😭

شوور کردم😓😖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الههیییی

🌹🌹🌹😚

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بسیار

من 90 درصد زندگیمو برای خوش آمد بقیه زندگی کردم.مثل سگ پشیمونم.ولی نمیتونم اخلاقمو تغییر بدم

فقط آرزوم اینه پسرم مثل من نشه

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2714
باشه ولی اخه الان وسایلامونم داغون شده

چه حیف. همین مردمی که شما از ترس قضاوتشون خونه نگرفتید الان حای یه میلیون بهتون قرض نمیدن پول کرایه ماشین جابجایی وسایلتون بشه. یا پول هم نه. حتی کمک نمیان شما وسایل رو جمع کنید و باز بچینید

انشاا... از این به بعد هدفتون خرید خونه باشه. بدون توجه به حرف مردم از هر هزینه زاید یا غیرضروری بزنید

من پیش نیومده بخاطر حرف مردم کاری کنم یا کاری نکنم. ولی پیش اومده مردم با حرفاشون نسبت به کاری که کردم تو دلم حس بد ایجاد کنن. البته که من در نهایت کار خودم رو کردم ولی اونا موفق شدن حس خوبم رو ازم بگیرن (گاهی ها. دائما اجازه نمیدم)

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
خیلی بده و اینکه بعضیاش قابل جبرانم نیست😟

دقیقا

حالا تمام سعی ام رو می کنم که قدرت نه گفتنم رو بالا ببرم و کمی هم به نظر خودم اهمیت بدم تا بقیه تا پسرم این طور عادت کنه و مثل ما نشه

همه زندگی فقط گفتیم بقیه چی میگن.جامعه چی میگه.بقیه ناراحت نشن. وای مردم چی میگن در حالیکه همون جامعه و مردم هر کار دلشون خواست کردن و الان حسرت نمیخورن که به خاطر بقیه دنبال حرف دل خودشون نرفتن.

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.