1472
1459

من خودم موقعی که تو عقد بودم با شوهرم یبار تصمیم گرفتیم جهزیه نگیریم بجاش با پولامون بریم خونه بخریم وبعد با کمک هم کمکم وسایلو ببخریم که اون موقعه می شد یه خونه خوب خرید اما باز من نشستم با خودم فکر کردم بعد مراسم عروسی همه میان جهاز ببینن زشته و منصرف شدم الان خونه نداریم و میدونید که بشدت گرون شده هی با خودم میگم عجب غلطی کردم و دیگه نمتونیم خونه بخریم و باید هرسال اثاثمونو از این خونه به اون خونه بکشیم . اخه چرا باید بخاطر حرف بقیه همچین کاری کردم؟😭

آخه وسایلم قیمتش سه برابر شده لا مصب 

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
باشه ولی اخه الان وسایلامونم داغون شده

چه حیف. همین مردمی که شما از ترس قضاوتشون خونه نگرفتید الان حای یه میلیون بهتون قرض نمیدن پول کرایه ماشین جابجایی وسایلتون بشه. یا پول هم نه. حتی کمک نمیان شما وسایل رو جمع کنید و باز بچینید

انشاا... از این به بعد هدفتون خرید خونه باشه. بدون توجه به حرف مردم از هر هزینه زاید یا غیرضروری بزنید

من پیش نیومده بخاطر حرف مردم کاری کنم یا کاری نکنم. ولی پیش اومده مردم با حرفاشون نسبت به کاری که کردم تو دلم حس بد ایجاد کنن. البته که من در نهایت کار خودم رو کردم ولی اونا موفق شدن حس خوبم رو ازم بگیرن (گاهی ها. دائما اجازه نمیدم)

تو جهانی زندگی می‌کنیم که کلمه‌ها بیشتر از گلوله‌ها آدم کشتن...
خیلی بده و اینکه بعضیاش قابل جبرانم نیست😟

دقیقا

حالا تمام سعی ام رو می کنم که قدرت نه گفتنم رو بالا ببرم و کمی هم به نظر خودم اهمیت بدم تا بقیه تا پسرم این طور عادت کنه و مثل ما نشه

همه زندگی فقط گفتیم بقیه چی میگن.جامعه چی میگه.بقیه ناراحت نشن. وای مردم چی میگن در حالیکه همون جامعه و مردم هر کار دلشون خواست کردن و الان حسرت نمیخورن که به خاطر بقیه دنبال حرف دل خودشون نرفتن.

8