2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بخشی رو هرچی میگیرم جواب نمیده😭دکترت کی بود

بخشی انجام نمیده

من رفتم ساری پیش احمد قاسمی

قائمشهر کسی انجام نمیده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

اولش د‌کترم ساری بود بعد بخاطر شرایطم اومدم پیش خانم دکتر رازپوش البته من قایمشهرنیستم فکر کنم دکتر مومنی هم انجام بده ولی دکتر قبادی فوق العادست و مطمین

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
بخشی انجام نمیده من رفتم ساری پیش احمد قاسمی قائمشهر کسی انجام نمیده

قاسمی هم تعریفشو شنیدم چرا قبادی نمیری 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
قاسمی هم تعریفشو شنیدم چرا قبادی نمیری 

قبادی دیر نوبت میداد

منم دکترم گفت قاسمی و قبادی و یکی دیگه که اسمش یادم نیست همشون خوبن پیش هرکدوم که رفتی فرقی نداره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
قبادی دیر نوبت میداد منم دکترم گفت قاسمی و قبادی و یکی دیگه که اسمش یادم نیست همشون خوبن پیش هرکدوم ...

اره خیلی معطلی داره ولی کارش عالیه ‌. پس چرا دنبال دکتر تو قایمشهری؟ دکترت کیه؟ طبیعی میاری یا سزارین

اره خیلی معطلی داره ولی کارش عالیه ‌. پس چرا دنبال دکتر تو قایمشهری؟ دکترت کیه؟ طبیعی میاری یا سزاری ...

من دنبال دکتر تو قائمشهرم.قبادی شمارشو داری؟چقدمیشه؟

اره خیلی معطلی داره ولی کارش عالیه ‌. پس چرا دنبال دکتر تو قایمشهری؟ دکترت کیه؟ طبیعی میاری یا سزاری ...

من دنبال دکتر نیستم🙄

دکترم مریم طباطبائی پور

سزارین میخوام انجام بدم یا شفا یا امیر مازندرانی

شماره قاسمی رو نداری؟چن روزه نوبت میده؟

شمارشو ندارم عزیزم چون یه بار پیشش رفتم فقط واسه آنومالی

آدرسش ساری ،خیابان‌امیرمازندرانی،کوچه ی یاس

چرا قائمشهرکسی انجام نمیده؟من دکترم رقیه احمدیه

نمیدونم والا چجوریاست

2706