2703
2553

خیلی خونواده شوهرم اذیتم کردن دست کمم گرفتن بااینکه از هرنظر ازشون سر بودم ولی در عین خاکی و متواضع و زیادی مهربون. 

حالا بااینهمخ اذیتا دختر خووشون رفت بهتریننننن جا و بهتریننن خونواده و شوهر و... 

چرا. 3 روزه حالم خرابخ

حتی الان که سر کلاس درسم دارم به بچه ها درس میدمم ذهنم درگیره یه حال خرابی از درون دارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر کن که خواهرشوهرت ازدواج خوبی کرده و سرش به زندگیش گرم میشه من از خدامه خواهر شوهرم یه ازدواج عالی داشته باشه که دست از دخالت تو زندگی ما برداره

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2456

عزیزم‌ اینجوری که نیست چون اونا تو رو دست کم گرفتن حتما دخترشون هم جایی میری که دست کمش بگیرن اینا چیزای خرافیه بهمون یاد دادن به نظرم اعتماد به نفستو ببر بالا به این چیزا اهمیت نده ارزشمندی در وجود هرکسی به این ربط نداده که اهمیت بدن یا ندن

2714

شب دراز است و قلندر بیدار. نمیشه ضلم کنی و اثرشو نبینی. گیرم ظاهر زندگیش خوب باشه یا اول زندگی مقپثل همه در حال خوضی باشه اما هنوز ره دراز است عزیزم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

می دونی آدم چرا دوست داره ببینه طرفش داره تقاص پس می ده؟ چون این جوری ته دلش می گه آخیش واقعا حق با من بود پس که خدا گذاشت توی کاسه ش . اینجوری که امضای خدا پای انتقاممون باشه آروووم می شیم

بعضیا هم تنهان هم دست تنها
2706