1472
1411

خیلی خونواده شوهرم اذیتم کردن دست کمم گرفتن بااینکه از هرنظر ازشون سر بودم ولی در عین خاکی و متواضع و زیادی مهربون. 

حالا بااینهمخ اذیتا دختر خووشون رفت بهتریننننن جا و بهتریننن خونواده و شوهر و... 

چرا. 3 روزه حالم خرابخ

حتی الان که سر کلاس درسم دارم به بچه ها درس میدمم ذهنم درگیره یه حال خرابی از درون دارم.

خدارو شکر کن که خواهرشوهرت ازدواج خوبی کرده و سرش به زندگیش گرم میشه من از خدامه خواهر شوهرم یه ازدواج عالی داشته باشه که دست از دخالت تو زندگی ما برداره

گرو آبی...وزن اولیه۷۰،وزن فعلی ۶۵وزن هدف ۵۵،تاریخ شروع شروع چالش ۹۸/۷/۳....《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

عزیزم‌ اینجوری که نیست چون اونا تو رو دست کم گرفتن حتما دخترشون هم جایی میری که دست کمش بگیرن اینا چیزای خرافیه بهمون یاد دادن به نظرم اعتماد به نفستو ببر بالا به این چیزا اهمیت نده ارزشمندی در وجود هرکسی به این ربط نداده که اهمیت بدن یا ندن

1444

شب دراز است و قلندر بیدار. نمیشه ضلم کنی و اثرشو نبینی. گیرم ظاهر زندگیش خوب باشه یا اول زندگی مقپثل همه در حال خوضی باشه اما هنوز ره دراز است عزیزم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

می دونی آدم چرا دوست داره ببینه طرفش داره تقاص پس می ده؟ چون این جوری ته دلش می گه آخیش واقعا حق با من بود پس که خدا گذاشت توی کاسه ش . اینجوری که امضای خدا پای انتقاممون باشه آروووم می شیم

بعضیا هم تنهان هم دست تنها
1476
عاالیه

خوشبحالت اصلش همیبنه

برا ارامشت سوره یاسین بخون، جوری ک خودت بشنوی

همچنین غسل صبر حضرت زینب س و خواندن سوره والعصر

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   
1331