2726
عنوان

خودشون باعث میشن که...

135 بازدید | 20 پست

بچه ها اومدم فقط بگم ما ادمل اگه از کسی بی احترامی ببینیم خودمون باعثش شدیم ...مثلا من هریک روز درمیون زنگ میزدم مادرشوهرم ...حال و احوال،هرسری روبوسی و کلی احترام،تو هرکاری بهشون کمک کنم،شوهرمم  کلی هواشو داشتم و دارم،ولی وقتی میگن ضعیفی اونم جلو روی خودم اونم هرسری یعنی هزارتا حرف دیگه پشت سرم هست یعنی رو ظاهرم ایراد میگیرن،وقتی جلو روی خواهرشوهرام میگم خوشگلا ...درصورتی که معمولین ....وقتی تند تند میرفتم خونشون ....الان دیگه نه زیاد میرم نه دیگه زنگ میزنم...نه تحویل میگیرم دیگه ....وقتی بزرگترا احترام نمیذارن چه لزومی داره من انقدر احترام بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از قدیم گفتن خوبی که از حد بگذرد نادان خیالِ بد کند... اونا فک میکنن تو از ضعفته که اینقد خانومی نمیدونن از خوب بودن و باشعور بودنته که باوجودِ بیحرمتیاشون بازم محترمانه باهاشون برخورد میکنی

کاربرِ قدیمی
من درکت می کنم... ولی هیچ وقت فکر نکن با محبت و ... می تونی جای فرزند کسی باشی...  همیشه عروس ...

من نخواستم جای فرزند کسی باشم ...اونم جای مادرم نیست...ولی دلیل میشه فرزندش نیستم بهم هی بگه ضعیفی لاغری...منم میتونم بگم چقدر چشاتون ریز چقدر دماغت گندس..من دماغن کوچیک چشام درشتن منم اینارو بگم قشنگه؟

عزیزم میگن خوبی که از حدبگذرد نادان خیال بد کند .منم انقدر محبت میکردم کادو میخریدم کمک میکردم دیدم بدتر دریغ از اینکه یه بار بهم عیدی یا کادو بدن .مادشوهرم دختراشو که میبینه از این رو به اون رو میشه .منم گفتم به جنهنم .دیگه نه خوبی میکنم نه انتظارشو دارم

یه جمله هست حال و روز الان منه........میگه وقتی عاقل شدی و دیگه اجازه ندادی ازت سو استفاده کنن،بهت میگن تغییر کردی و عوض شدی........من دیگه خودشونو بکشن یک صدم اون ادم خوبه قبل نمیشم،چندین بار گذشتم از حرفهاشون برای رضای خدا،اما حقیقتا من خدا نیستم که بخشنده و مهربان باشم،بزار هر چی میگن بگن،حداقلش من پیش خدام و وجدانم شرمنده نیستم و دلی رو نشکستم

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
من نخواستم جای فرزند کسی باشم ...اونم جای مادرم نیست...ولی دلیل میشه فرزندش نیستم بهم هی بگه ضعیفی ل ...

میگن  دیگه.... 

فکر کن من 10 ساله متاهلم .... 

یعنی 10 ساله باهاشون در ارتباطم.... 

پرستیژ اجتماعیم هم کم نیست... 

بازم منو با آدمای بی ربط مقایسه می کنن و چاق شدی و لاغر شدی میگن.... 

فقط باید بی تفاوت باشی و در کنارش طوری رفتار کنی که توقع به وجود نیاری

2706