2733
2734
عنوان

بیاید بگید اهل کدوم شهرین

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 74 پست

اینجا کسی اهل حق نیس؟ اگه هست معرفی کنه لطفا

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کرمانشاه 

عی جانم خوشبختمممممم😍

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2731
گفت خودتون بگید😁

فکر کردم میگه بیایین بگم از کدوم شهرین😅😅

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2738
منو بگو 

نیدونم خودت بوگووووو 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
پلدختر  البته

خوشبختم نزدیکم تا حدودی 

منم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍    

چندسالته؟ 

2706