1464
1411

خودم نرفتم اما چند نفر که رفته بودند خرید کرده بودند راضی بودند

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

وسایل برقی خیلی بهتراز جاهای دیگس من ساکن شیراز هستم ولی مامانمو وسایل برقی های جهزیه ی ابجیمو کامل از دهشیخ خرید.لباس اینام تقریبا بیشتر تو سلیقه ی مردم شهرمونه ولی لباس خوب قیمت مناسبم هست باید بگردی قشنگ. از کجا میاین؟

هیچ وقت نگو خدا بهم پشت کرده شاید تو برعکس نشسته باشی:)
جاریم پتو و روتختی از دهشیخ خریده بود خیلی راضی بود ولی برقیا رو نمیدونم

اره پتو و روتختی اینام مامانم از دهشیخ گرفت برا جهیزیه ابجیم

الان دیگه مثل قدیم نیست همه جا قیمت ها یکی شاید یه کوچولو فرق داشته باشه با دلار به این گرونی هر چی ...

دهشیخ هنوزم ارزون تر از جاهای دیگس ابجی

وای عزیزم ببخشید فقط اجاق گاز و یخچالش رو شیراز گرفت چون اونموقع فرقشون سیصد تومن بود سه سال پیش دیه باقی وسایل برقی هارو از دهشیخ گرفتن

1334
شرمنده میشه بپرسم برای سیسمونی هم خوبه یا نه؟

سیمونی فک نکنم بیشتر همین وسایل برقی و وسایل خونه واینا چون ابجیم وسایل سیسمونیشو از اونجا نگرفت.اگه واجبه میپرسم برات

1476
خواهش میکنم

وای عزیزم شرمنده 

من اصلا متوجه جواب هاتون نشدم

این تاپیک رو زدم و رفتم 

بعد نوتیفیکیشن های تاپیک های دیگه اومده اصلا این رو ندیدم

من اگه تاپیک هام رو نگاه کنی همه رو لایک می کنم حداقل و تا جایی که بتونم جواب میدم

اصلا متوجه این نشدم

به نظر شما می ارزه من از تهران بیام اونجا برقی ها رو بخرم بیارم؟ بعد گارانتی داره جنس ها؟

از تهران نه نمی ارزه.

گارانتی هم بستگی به وسیله داره بعضی اره بعضی نه چون بیشتر جنساشون خارجیه ندارن

1508