1464
1459
عنوان

قوانین نانوشته ی خونه ی ما...

224 بازدید | 24 پست

🔴دو چیز در دنیا پایان ندارد:

یکی عشق مادر به فرزند....❤️

دومی ظرفای کثیف تو آشپزخونه🤪😂

خدا شاهده هیچکدومش تموم نمیشه... هیچکدوم... اولی منو زنده نگه داشته، دومی منو کشته

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

من متنفرم از ظرف شستن

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خداجونم من یه بنده حقیرم من حتی لیاقت مادر شدنم ندارم جنینم منو سه ماهگی تنهام گذاشت😭😭😭خدایا خیلی دلم گرفته فقط خودت از حال دلم خبر داری خدا جونم خودت هوای دلمو داشته باش خدایا تنهام نزار خدا خودت دوباره بهم یه نی نی بده خدایا هنوز صدای قلب جنینم تو گوشم چقد خوشحال بودم ولی حیف که خوشحالی زیاد طول نکشید خداجونم خودت بهم بازم یه نی نی بده خدایا دلم شکسته خودت هوامو داشته باش و دلم و خوشحال کن😢😢😢❤❤❤❤❤❤❤الانم که بارداری شیمیایی خدایا تا کی باید صبر کنم لطفا برام دعا کنین عزیزانم

🔴قوانین نانوشته بچه ها!!👌🤣

🔻وقتی مهمون داری اون روز بچه گریون ترین و لجبازترین بچه دنیا میشه و اصلا نمیخوابه و مثل جغد زل میزنه تو چشمات.😳

🔻وقتی بیکاری تو خونه و همه کاراتو به نحو احسن انجام دادی، آشپزیتو کردی، نظافتتم کردی، بچه اونروز کلا خوابه و حوصله ات رو بحدی سر میبره که دلت میخواد بری بیدارش کنی و از تنهایی درت بیاره اما بیدار نمیشه.🙃

🔻وقتی تو خونه برات کلی شعر میخونه به انگلیسی و فارسی هر سوالیم بپرسی بلده جلو یکی دیگه اینکارو بکنی هیچی نمیخونه و جوابیم نمیده طوریکه طرف مقابلت برای اینکه بیشتر ضایع نشی میگه ولش کن خجالت کشیده بعدا برام میخونه.😂

🔻وقتی از حموم اومده و میخواین برین مهمونی لباس تنش کردی لباسای خودتم پوشیدی پاتو از در گذاشتی بیرون فرررررت صدایی ناهنجار به گوش میرسه! چی شده؟ هیچی بچه اعمال قانون کرده! حالا باید بری یک ربعی پوشک عوض کنی و بشوریش و خیس شی، بوی عطرت بره، بعد بری مهمونی!😒

🔻وقتی کلی کار داری و مهمون میخواد برات بیاد همچون کوالا از دست و پات آویزونه و نمیذاره تکون بخوری.😐

🔴آخه این بچه ها چقدر قانون نانوشته دارن!!

قوانین بچه شما چیه؟😂😂😂

1447

قوانین خونه پدری:هر کی یه دری روباز کرد خودش باید ببنده،هر کی اب گذاشت رو اجاق واسه چای خودش باید بره بقیه مراحلشو انجام بده و...

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

یه خانمه راه خوبی میگفت

میگفت سینکم تمیز نگه میدارم، بعد قبل شام کمی اب توش میریزم و درشو میبندم و کف درست میکنم داخلش. شام تمام شد ظرف کثیفارو میریزم تو کفه و بعد با یه اسکاچ زدن فوری، اب میکشم.

کلاسعی کنید ظرف خیلی کم کثیف کنید دوستان....جوری اشپزی کنید و غذاروبیارید ک کمترین ظرف ممکن کثیف شه

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   
قوانین خونه پدری:هر کی یه دری روباز کرد خودش باید ببنده،هر کی اب گذاشت رو اجاق واسه چای خودش باید بر ...

باحال بود قانون خونه ی پدریه منم این بود وقتی مامانم میگفت آب برنج وبزار من الان میام یعنی خودت برنج درست کن سفره پهن بعدم ظرفا رو بشور، 

1476
باحال بود قانون خونه ی پدریه منم این بود وقتی مامانم میگفت آب برنج وبزار من الان میام یعنی خودت برنج ...

خخخ دقیقا

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

قانون خونه پدري من كلا بخور و بخواب بود. دست به سياه و سفيد نميزدم الانم كه ميرم اونجا همينه ميخورم و استراحت ميكنم😐

قانون خونه خودم خيلي سخته بشور بساب بچه نگهدار هي فرت و فرت پوشك عوض كن هووووففف😤😤

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

دختر بچه ها وقتی مامانت از دست بابات عصبانیه نده موهاتو شونه کنه!

شیر آب سرد فقط تو زمستون آبش یخه و شیر آب گرم فقط تو تابستون آبش جوشه!

از بین نوار زلزله و نوار نفت و گاز و نوار معادن سنگ، که از کشور ما میگذرند، ما فقط تاثیر نوار زلزله رو روی زندگیمون کاملاً حس میکنیم!

موهایی که کف حمام می چسبه محکم تر از موهای سره.

همیشه یه جای کار می‌لنگه که اصلا” جای خوبی نیست …

دقیقا همان روزی که تصمیم داری آدم خوبی بشی سگتر از هر روزت میشی!

تهِ وجود همه لاتها و مردهای سبیل از بناگوش در رفته یه اواخواهری عجیبی نهفته ست!

هر شبی که تصمیم میگیری زود بخوابی که فرداش صبحِ زود بیدار شی‌ ، همون شب از همهٔ شبها دیرتر می‌خوابی!

موقع خواب دوست نداری بخوابی، موقع بیدار شدن هم دوست داری همه چیزتو بدی ولی بیدار نشی!

بچه بیشتر از اینکه به باباش بره,به داییش میره!

اگه واسه غذا خوردن سفره بندازیم یه مولکول غذا هم رو سفره نمیریزه ولی امان از وقتی که سفره نندازیم!

همیشه اون لحظه ای که داری سیمکارتتو عوض میکنی یکی هست که به هر ۲ تا شمارت زنگ میزنه…!

میری مهمونی ، آهنگ میذارن خوراکِ باشگاه. میری باشگاه آهنگ میذارن خوراکِ مهمونی!

با ارزش ترین چیزها رو می شه توی کیسه ی جارو برقی پیدا کرد

میخوای از خیابون رد بشی .. تا خلوت میشه یه تاکسی فکر می کنه مسافری، میکشه کنار بوق میزنه راهتو می بنده

اونی که مدال برنز می گیره، خوشحال تر از اونیه که مدال نقره می گیره

اشتباه در تایپ پسوورد معمولا در چند حرف آخر اتفاق می افته بطوریکه نفهمی کجا اشتباه شده و مجبور شی همشو پاک کنی و از اول تایپ کنی

کنار هر خونه اى یه سوپر مارکت بزرگ هست که معمولا اون چیز هایى رو که میخوای نداره

همیشه اون قسمتی از یه سایت که تو باهاش کار داری دیرتر لود میشه

1331