2726

سلام دوستای گل امیدوارم ک تاالان بارداریتونو راحت گذرونده باشینو این 2 ماهم براتون راحتو زود و سالم بگذره نینی تونو ب امیدخدا سالم و بادل خوش بغل کنین ب حق امام حسین،،، اسم نینی هاتونواگه دوس داشتین بزارین ک منم شاید  بتونم ازبین شون یکیو انتخاب کنم 💞💞🤩🤩مرسی ازهمتون😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

وای بچه های دی ماهی خیلی خوشگلن😍

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باردار نیستم خاهرم بهمن زایمان میکنه....اسمشو میخاد بزتره ایلین یا دلسا

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2728

منم دی ماهیم😍😍😍😍😍😍ولی تو اسم دودلم😐

آرسین و متین و مبین تو رو خدا ب من یکی ی اسم خاص و شیک پیشنهاد بده😩

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
منم دی ماهیم😍😍😍😍😍😍ولی تو اسم دودلم😐 آرسین و متین و مبین تو رو خدا ب من یکی ی اسم خاص و شیک پ ...

منو شوهرم عاشق اسم سامیار بودیم معنیشم میشه ثروتمند، پشتیبان پدر،، ولی ی سیدی بهم گفت ک این اسم برای بچت بد اومده منم الان دربدر دنبال اسمم شوهرم میگه بگیریم آرمین ولی من خودم زیاد موافق نیستم موندم چیکارکنم

ارسین

تو قرانم سه چهار بار همین اسم اومد ولی دیشب تا حالا متین و مبین چشامو کور کرده😂😂😂😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706