2410
2553

چرا روت نميشه بگي خيانت ميكنه؟ اون موقع كه اصرار ميكردي ميخوايش اين چيزاشو نديده بودي! خواهشا رو حرفا و اصراراي بقيه گوشتو ببند و بهشون دليل تنفرتو بگو!

بخدا بعد عقد بدبختت ميكنه اين كه الان اينه بعدا ببين چي ميشه. حتي اگه اومد پيشت دست رو قرانم گذاشت به پات افتاد كه ديگه تكرار نميكنه يك درصد باور نكن كسي كه يكبار خيانت كنه بازم ميكنه به هرچي كه ميخواي قسم ميخورم واست. دور از جون طرف بچشو از دست ميده يه روزي داغش سرد ميشه اين كه يه رابطه نفرت انگيزه باور كن رو خودت كار كني وابستگيت از بين ميره و ميذاريش كنار فقط جون عزيزت با عقد كردن باهاش خودتو بدبخت نكن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چون خودمو کشته بودم ک این پسر خوبیه و میگفتن نه حالا روم نمیشه بگم خیانت کرده فقط میگم نمیخوامش ...

اگه الان روت نشه پسفردا با یه بچه چی ؟ روت میشه ؟ پدر مادر تنها دلسوزای آدم هستن باهاشون روراست باش

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
2456
گاهی آدما میدونن راهی ک دارن میرن اشتباهه فقط عقل و دل همکاری نمیکنن با هم!!!!

منشا همه بردگی بشر همین ترس هاشه ...ترس از تنهایی ..ترس از حرف شنیدن ..ترس از خرد شدن ..غرور .  

ترسها که کنار گذاشته بشه میفهمین چقدر سبک شدین ..عین یه پرنده ...اون وقت میتونین پرواز کنین و زندگی کنین ...سنت شکنی کنین ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
امیدوارم بهترینها نصیبت بشه عزیزم خوشحالم که بعضی از زنا اینقد قوین که به جای تکیه به این واون به عق ...

همچنین شما دوست عزیزم ...😘😘

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2714
عکس نصف صورتمم میزارم بگین زشتم یا ن

صد درصد خوشگلی عزیزدلم.😉😍❤

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
تاره. از موهایی که قیچی کردی عکس بفرست .. من دوستم موهاشو کوتاه کرد گذاشت اینستا پسره دیونه شد ..😕 ...

من موقعی ک کوتاه میکرد فیلم گرفتم استوری کردم اما مخفی کردم ازش نبینه تا بیاد از نزدیک ببینه اتیش بگیره

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
مث قبل دوسش ندارم اتفاقا تنفر داره تو دلم ریشه میزنه فقط نمیدونم چجوری محکم باشم.و باید تلافی کنم تا ...

وقتی میگی میخام درکم کنه یعنی هنوزم برات مهمه و  نمیخوای فراموشش کنی و دوس داری بهت واکنش نشون بده باید کلا برات بی اهمیت بشه طوریکه انگار وجود خارجی نداره 

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
2706