2410
2553
دو هفته قبل هم بحث خیانت شد گف من با دوس دختر قبلیم دوست نیستم فقط برام تولد گرف تو رستوران و فلان ک ...

اون با دوست دخترش میره میگرده اونوقت تو هنوز بهش پیام میدی، واقعا چی به سر ما زنا اومده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به پدر مادرت بگی خیانت دیدی مطمئن باش اسرار که نمیکنن هیچ برا همیشه از زندگی تو دورش میکنن این آقا مثل اتیشه توقع نداشته باش نسوزی و نمیخواتت اگه میخواست این کار رو نمیکرد 

میگ با دوستام رفتم مسافرت.ولی پیج دوستشو دارم ن استوری شمال گزاشه ن عکس

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2456

ازدواج با این آقا اشتباه محضه معلومه دوستش داری که با وجود خیانتی که ازش دیدی بازم بهش فکر میکنی اما خواهرم به جنگ دلت برو و ریشه این دوست داشتنو از تو قلبت بکن و بنداز دور زندگی با این طور آدمه اول و آخرش بن بست و نابودی روحه ازمن به شما نصیحت این ور اون ور دنبال بهونه نگرد که بازم دل به این آدم بدی

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

خودم میدونم باید تمومش کنم اما کمکم کنید چجوری.خیلی وابستمش خیلی خاطره دارم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2714

چرا برای خودت ارزش قائل نمیشی؟؟ اون با دوست دخترش رفته سفر اونوقت توومث خل و چلا هنوز بهش پیام میدی و زنگ میزنی؟ بلاکش و تامام 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

هرچی ازش داری بریز دور هرجا رفتی نرو هرجا هست نباش،یه جوری انگار نبوده برو دنبال کسی که بخواد تورو یا آنقدر موفق شو که حسرت بخوره ۶ ماه دیگه برات بی اهمیت میشه

اون با دوست دخترش میره میگرده اونوقت تو هنوز بهش پیام میدی، واقعا چی به سر ما زنا اومده

ازون روز ک جواب نداد دیگ شکم ب یقین تبدیل شد ن پیام دادم ن زنگ.دیشبم انلاین بود عکس پروف گزاش لب دریا میدونم منتظر بود من تایپ کنم یا پی ام بدم منم انلاین بودم ولی هیچی نگفتم.چون اصن انلاین نمیشه یا خیلی کم

این فقط وابستگیه نه عشق

وقتی ترکش کنی دو روز دیگه میگی واقعا این چی بود که عاشقش شدم 

به پدر مادرت بگی خیانت دیدی مطمئن باش اسرار که نمیکنن هیچ برا همیشه از زندگی تو دورش میکنن این آقا م ...

اخه چون خودمو کشته بودم ک این پسر خوبیه و میگفتن نه حالا روم نمیشه بگم خیانت کرده فقط میگم نمیخوامش اونام میگن دلیل بیار ولی نمیدونم چی بگم

2706