2703
2553

سلام چون خیلی اصرار کردین الان میزارم

بچه ها من با پسرعمم دوست بودم و بعدش با خانواده ها مطرح کردیم و قرار شد بعد ماه رمضان عقد کنیم ک متوجه شدم پای دوس دختر قبلیش هنوز بازه ب رابطه و ب اسم رفیق بهم پیام میدن.همه چیو بهم زدم روزای خیلی سختی داشتم تا اینک افتاد ب دست و پام ک اشتباه میکنی و فلان.خانواده ها واسطه شدن اما من بازم عقد رو عقب انداختم.از لحاظ روحی هم خیلی مشکل داره.ولی دوسش داشتم ولی ی دوس داشتن پر از شک.بقیشم تایپ میکنم صبور باشین

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ماجراها گذشت تا اینک تولدش رسید من فقط تبریک گفتم بهش چون واقعا حس کردم خیلی بی لیاقته.ی کادو کوچیک هم گرفتم اما جشن و بزن بکوب نه حتی خانواده خیلی اصرار کردن گفتم نه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2456
2714

بعد برج چهار بود تو مراسم ختم یکی از فامیلا خبر رسید ک با ی دختر تو شمال دیدنش بهش گفتم گف اره بازم شکستم و گفتم من میرم

دو هفته قبل هم بحث خیانت شد گف من با دوس دختر قبلیم دوست نیستم فقط برام تولد گرف تو رستوران و فلان ک اونجا حالم ازش بهم بخورد واقعا.الانم رفته شمال زنگ میزنم ردی میده جواب پیامامم نصفه نیمه میده حس میکنم با دختر رفته.کمک کنید بزارمش کنار دارن فشار میارن عقد کنیم هربارم میخوام برم میاد ب دستو پام میفته

موهام بلند بود رفتم پسرونه زدم ک بیاد و بسوزه البته اینک در اثر رنگ هم سوخته بود بی تاثیر نیس اما میدونم عاشق موهام بود زدم کوتاشون کردم عکس میزارم از موهام

2706