1464
1411
عنوان

جهیزیه ی بانه

188 بازدید | 26 پست

بچه ها بابام میگه بریم از بانه بخریم. 

ما اصفهانیم . 

یعنی واقعا ارزونتره؟ 

میصرفه بریم بانه بنطرتون بود سود داره؟

یا اونجاهم قیمتا همینه

برا جور شدن جهیزیه م و عروسیم  یه صلوات بفرستین😍ممنونممممم. 

اره ارزونتره...ولی فیکم زیاد شده مواظب باش عزیزم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

من سال ۹۶ رفتم عالی بود ینی 

خیلی به صرفه تره 

وسیله هامم تا الان خیلی خوب بوده

حال این روزای زندگی من:وقتی داری روزای سختی و تجربه میکنی حس بدیه، وقتی هیچ هدفی نداری، وقتی هیچ اشتیاقی برای زندگی نداری ، من دختریم که دلش میخاست خیلی زود مامان بشه اما نشد دختری که حس میکنه گناهای درشتش تو زندگی نذاشت که به خاستش برسه من هرروز خواب دختر کوچولوم و میبینم هر شب خاب میبینم که دختری دارم دختری که موهاش مثل شب سیاهه و لباش مثل انار سرخ دختر کوچولو قشنگم تو نخاستی پیشم باشی تو من و لایق مادر بودن ندونستی انگار من و تو فقط باید تو رویا برای هم باشیم یه بغض عجیبی تو گلومه وقتی دارم خابام و برای بابات تعریف میکنم من یه مدت خیلی کم طعم انتظار رو چشیدم و متاسفانه مخم رد داد دیگه برای همین تصمیم گرفتم حداقل تا خیلی سال بعد از این ها حرفی از بچه نیارم میدونید چیه؟ دارم به ۲۰ سال بعد فک میکنم من اون موقعم بچه ای ندارم دلم بیشتر از این گرفته😔
1436

بانه خیلی به صرفه تره اما از جاهای معتبرش.... کی گفته گارنتی نداره؟؟؟داره...

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
8

من پنج سال پیش از اصفهان رفتم بانه اونموقع خیلی تفاوت قیمت داشت اما جاروم که فیکه بوشه اشغال از اب دراومد

ابمیوه گیریم پنج دقیقه یبار خاموش میشه🤕

در کل پیشنهاد میکنم نری

همینجا ایرانی بخری بهتره تا اونجا خارجی الکی

تو کوچه یخچالم میگن بگردی مغازه مناسبتر هس

دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....انتقالم منفی شد😔
برا منم دقیقا همین سوال پیش اومده میگن برین بانه ارزون ولی ما شیرازیم

برو نخل تقی برای برقیا ولی خیلی مواظب باش تقلبی بهت نندازن حتی قاشق چنگال و گاز و روتختی و سرویس چینی و زود پز  و این چیزا هم هست قیمتا عالی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

هزینه ی رفت و امد و حساب کنی بیشتر میشه

به نڟرم نرو دوستم تی وی خرید از بانه دقیقا بعد از تموم شدن گارانتی خود بخود خاموش روشن میشه یا صفحه ش یهو تار میشه

بعدشم قیمت هر وسیله نهایت دویست سیصد با بقیه ی شهرا فرق میکنه

هنوزم یه تار موتو به دنیا نمیدم💝💞
بانه خیلی به صرفه تره اما از جاهای معتبرش.... کی گفته گارنتی نداره؟؟؟داره...

کسی اطلاعی از جاهای معتبرش داره؟

آخه ما از کجا بدونبم کجا معتبره🙄

برا جور شدن جهیزیه م و عروسیم  یه صلوات بفرستین😍ممنونممممم. 

این اقا لوازم خانگی داره تو بانه.. سوالتاو ازش بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3471134/لوازم-خونگی-بانه

1476
کسی اطلاعی از جاهای معتبرش داره؟ آخه ما از کجا بدونبم کجا معتبره🙄

جاهای معروفش برو... از این اقاهم بپرس

چجوری مواظب باشم

اصل و فیکیش .

همسر من یه فروشگاه هست هرچی بخایم برامون میفرسته دیگه یجورایی دوست شدن باهم .یخچال میخاستیم گفت از بانه یخچال نخر تهران بگیر

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
1331