1472
1411
عنوان

بنظرتون با مامانم چیکار کنم؟؟ 😭

321 بازدید | 28 پست

مامانم مشکل قلبی داره استرس براش خیلی بده. قبلا سکته کرده الانم از هر خبر استرس زایی دوری میکنه در حدی که میگه تاریخ زایمانت رو به من نگو استرس میگیرم. وقتیم استرس بگیره بدتر به ما خیلی استرس میده چون قیافش هول میکنه ادم خیلی اذیت میشه.

حالا داداشای من جفتشون رفتند دنبال زندگیشون همه کار مامانم با منه یعنی کلا یا مامانم خونه ماست یا ما خونه مامانمیم. چون هم شبا از خونه تنها میترسه هم تنهایی حوصلش سر میره من دورش رو شلوغ کردم تنها نباشه. به داداشام گفتم دم زایمانیه شما دور مامانو شلوغ کنید که اگر من بخوام زایمان کنم مامان پیشم نباشه هرکدوم یه بهونه ای اوردند و گفتند نمیتونیم بیایم. فامیل زیادیم نداریم ولی اگرم کسی بیاد میدونم شب واینمیسه یا مامانم زنگ میزنه میگه فلانی اینجاست پاشو بیا .تازه اگر موفق بشم مامانم رو بپیچونم چند ساعت خونه خودش تنها باشه که وقتی یکی میاد من پیشش نباشم!!

حالا نمیدونم چیکار کنم استرس داره میکشتم. دیشبم مامانم خونمون بود داداشم یه سر اومد بهمون بزنه داشت به بچش میگفت دو هفته دیگه نینی عمه میاد مامانم عصبی شد گفت مگه نگفتم جلو من نگو کی میاد منم عصبی شدم سرش داد زدم گفتم چرا انقدر به من استرس میدی؟ یه بار دیگم بهش گفتم چجوری میخوای نفهمی زایمان من کیه وقتی یا من خونتونم یا تو خونه مایی؟ هیچی نگفت ولی واقعا برام یه مشکل بزرگ شده. بخدا دیشب یه دردی پیچیده بود زیر دلم از استرس تا ساعت سه بیدار بودم که نکنه درد زایمانمه! تا دردم اروم نشد خوابم نبرد خب چیکار کنم کجا برم کجا بفرستمش چجوری بپیچونمش یه مدت پیشم نباشه که بدون ترس و نگرانیش برم زایمان کنم. با نگرانی تنها بودنش چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤

عزیزم به جای اینکه همش پیش همدیگه باشید باید بری روانشناسی و روانپزشک و این استرس و درمان کنید

شما که نمیتونی تا آخر عمرتون از مادرتون پرستاری کنید بالاخره خودش هم باید به فکر خودش باشه

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

مامانتو ببر روانشناس قرص آرامبخش براش بگیر یکمم باهاش حرف بزنن آروم بشه

به دداشا و زنداداش ها هم بگو خیلی بیشعوزن

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 

وای شما خودتم مثل مادرتی ها. خب اشتباه بزرگت این بوده که نزاشتی رو پای خودش باشه. بزار تنها بمونه شبا . مگه بچه س استرس تنهایی اونو داری. دوتاتون استرسی هستید فقط اون نیست . وقتی عادتش دادی همیشه کنارش باشی انتظار نداشته باش وقتی نتونستی بقیه جورتو بکشن .

خواهری برادی فامیلی شهرستانی مسافرتی جایی .بعدم برادرت چکاره ان پس واااا .شوهرت چقدر خوبه .منمامانم زنگ میزنه باهام قهر میکنه .دیگه چه برسه اینجوری درگیر مامانم باشم

1449

چند ساعت بپیچون بعد که زایمان کردی اومدی تو بخش با خوشحالی هر جوری شده بهش زنگ بزن بگو مامان نی نی اومد من حالم عالی.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
وای شما خودتم مثل مادرتی ها. خب اشتباه بزرگت این بوده که نزاشتی رو پای خودش باشه. بزار تنها بمونه شب ...

میگم قبلا سکته قلبی کرده نمیتونستم تنهاش بذارم. بجز اینکه پا درد و کمر درد داره و نمیتونه خیلی کاراشو بکنه و بجز اینکه کلا بجز من کسی رو نداره... بقیه هم همینطور فکر کردند که انقدر تنها شده وگرنه سه تا بچه داره هرکدوم هفته ای دو روز میرفتیم پیشش من مجبور نبودم هفته ای هفت روز برم پیشش...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که یه فسقلی تو دلم وول میخوره 🙏 انشالله روزی همه اونایی که دوست دارند مامان بشند 😊❤
1474
فقط روانپزشک میتونه بهش کمک گنه  استرسش از دست خودش و شما خارجه  خودتون و بیخودی اذیت نک ...

حتی از دکتر هم استرس میگیره نمیاد 😐 میدونم مسخره بنظر میاد خودمم سخت با این قضیه کنار میام و گاهی از کاراش عصبی میشم ولی از همه چیز فراریه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم قبلا سکته قلبی کرده نمیتونستم تنهاش بذارم. بجز اینکه پا درد و کمر درد داره و نمیتونه خیلی کاراش ...

دقیقا اینکه نمیزاری رو پای خودش باشه داره باعث افتش میشه. بزار کاراشو بکنه تا سرحال باشه . بزار تنها باشه تا دوست پیدا کنه با دوستاش بره پیاده روی بره مسجد بره سفر . خب خودت چسبیدی بهش. یه سکته قلبی اصلا دلیل بر این نیست که نتونه تنها باشه . نمیدونم والا . ولی ظاهرا شنا هم مثل مادرت استرسی هستی و قطعا بقیه نباید به خاطر این حالتای شما زندگیشونو مختل کنن

چ شرایط سختی، بنظرم بگو این دوهفته اخر روبمونه خونه خودش تا زایمان کنی . یعنی بیمارستان هم نمیاد پیش ...

نه نمیاد...

عاره خیلی دارم به این گزینه فکر میکنم ولی اگرم همچین کاری بکنم از عذاب وجدان تنهاییش خیلی اذیت میشم...😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331