2410
2553

بخدا طاقتم تموم شده دیشب دو تا دستم به طرز باورنکردنی درد میکرد زدم تو پام امروز رست و پام درد میکنه.

بخدا طاقتم تموم شده.

بدترین دردیع که تو کل عمرم کشیدم

منم دارم خودم میزنم . هم ران هم به بازوم از ۲۸ هفتگی تا الان من فقط گاهی کبود میشه و تا فشار ندی درد نمیگیره

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاید بد میزنی

من 8 ماه بارداریم رو هر روز آنوکساپارین 4000 زدم

ماه آخر روزی 2 تا هپارین

دردش فقط همون لحظه تزریق بود دیگه بعدش دردی نبود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

اروم امپول خالی کن خیلی اروم با عجله خالی نکن بعد تزریقم ماساژ نده فقط پنبه الکلی بذار روش و بردار

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2714
اروم امپول خالی کن خیلی اروم با عجله خالی نکن بعد تزریقم ماساژ نده فقط پنبه الکلی بذار روش و بردار

همه این کارا رو کردم.

۴۵ درجه، ۹۰ درجه، بعد تزریق ۱۰ ثانیه نگه داشتم، تو چربی زدم، آروم خالی کردم. هر کاری که هر کی گفت کردم. نمیدونم این درد از چیه؟ 

برا بچه اولم هم میزدم ولی هیچوقت اینجوری نشدم.

ساید قبلا خارجیشو میزدی و اینکه منم تو بارداری اول اینقدر برام سخت نبود تو دومی خیلی بیشتر اذیت شدم طوری که با هر بار تزریق اینگار نفسم بند میومد فکر کنم بدن  مقاومت قبلو نداره و ضعیف تر  شده

ولی واسه من خیلی دردش کمه اونم جای امپولا و گاهی وقت زدن . ولی کلا بازو دردش کمتر ران .به نظرم دیگه به دکترتون بگین شاید یه راا حلی داد

2706