1472
1459
پس تهران بگیرم سنگین تره

باید با ماشین خودتون بیارین اگه رفتین اینا خوشحال و خندان نیسان گرفته بودن ولی مادرشوهرم همراهشون بود میگفت خیلی ارزونتر بود و قشنگتر 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
قیمتاشو گفتم😑  بانه هم همینجوره یا ارزونتره؟

ب لطف دلار ب نظرت چیزی ک با دلار میخرن ارزون تره؟

فک کنم دیگ جایی فرقی نداشته باشه

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 4).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ما یه دوست گناوه ای داریم برای جهاز خودمم گفت نه فرقی نداره قیمتا ،و بهتون میندازن،گذشت اون زمان که یه جایی جنسا ارزون تر از بقیه جاها بود الان همه گرون میدن

همون ده شیخم که یه مدت ارزون بود الان از شیرازم گرون تر بود چیاش!

جدی میگی؟ من حوصله دردسر ندارم خودم تهرانم میگم اگه زیاد فرق نداره از هیمنجا بگیرم

عزیزم قطعا خیلی فرق داره...من خودم شیرازم از اینجا گناوه و بندر کنگان زیاد میرم قیتها واقعا فرق داره خودت هم که حساب کنی  اما همون مساله گیردادن پلیس به بار و اینها هست اگر شخصا خودت بخوای بیاری در غیر این صورت باید همونجا به مغازه بگی برات خودشون ترتیب باربری رو بدن اونجوری دیگه خیالت راحته...دوست من با دلار ۳ هزار تومن  ۴ تکه ازتکه های بزرگ جهیزیه اش رو از جنوب خرید ۶ میلیون تفاوت داشت این ۴ تیکه

1473
مهم قیمته وگرنه جنس خوب رو تهرانم میشه پیدا کرد

اره ولی جنس خوبو تهران بخوای بگیری دو سه برابر میدن 

قیمتای جنسای خوب گناوه با جنسای معمولی تهران یکیه 

حالا نمیدونم همه جا اینجوریه یا نه ولی یه یخچال دو قلو ما گناوه قیمت کردیم ۷ تومن تهران شوهرم پرسید ۱۱ تومن بود 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
باید با ماشین خودتون بیارین اگه رفتین اینا خوشحال و خندان نیسان گرفته بودن ولی مادرشوهرم همراهشون بو ...

آخه برقی های بزرگ یخچال لباسشویی و گاز و ...

همه این ها رو نمیشه با ماشین شخصی آورد باید ماشین سنگین بگیریم

8
ب لطف دلار ب نظرت چیزی ک با دلار میخرن ارزون تره؟ فک کنم دیگ جایی فرقی نداشته باشه

عزیزم فرق داره قیمت دلاربه اضافه هزینه باربری و کرایه مغازه توی تهران رو اکثر مغازه دارها میکشن روی جنس

من بخچالی رو که از بندر گناوه برای خواهرم خریدم ۱۱۵۰۰ شیرلز ۱۵ تومنه

مرسی عزیزم که گفتی  سرچ کنم ببینم کجاست

عزیزم من دهشیخ و بندر مغدان هم رفتم گناوه و کنگان خیلییی بهترن تنوع بیشتری هم دارن ولی وقت دلشته باشی دهشیخم برو..نزدیکن به هم 

عزیزم فرق داره قیمت دلاربه اضافه هزینه باربری و کرایه مغازه توی تهران رو اکثر مغازه دارها میکشن روی ...

من شیرازیم گلم هیچ کدوم از وسایل برقی گناوه ارزونتر از شیراز نبود تی وی هردوش ی قیمت بود خب دیگ واسه من ک از شیراز برم هیچ صرفی نداره جون هزینه راهمم اضاف میشه

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 4).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
1476
من شیرازیم گلم هیچ کدوم از وسایل برقی گناوه ارزونتر از شیراز نبود تی وی هردوش ی قیمت بود خب دیگ واسه ...

باز شما از شیراز میری 

ما که از تهران میریم هزینه راه بیشتره خیلی