1472
1411
بانه با گناوه فرق داره اره؟

بله بانه کردستانه😐

گناوه بوشهر

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 4).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1475

ولی اگ واسه ارزون بودن میخای بریگناوه الان قیمتاش با شهرای دیگ فرق نداره ب لطف دلار😐

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 4).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...

من فقط اینو میدونم پارسال یکی از فامیلامون رفت برای دخترش کلی جیز خرید حتی برقی و قیمت مناسب تو راه گرفتن بارها رو و بماند که چقدر گریه و زاری و پشت پاسگاه خوابیدن کردن و کلی جریمه شدن کارتونارا اونا پاره کردن و بعد از کلی استرس و گریه و پول خرج کردن و هزینه رفت و امد چند باره بعد دو سه ماه بهشون دادن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
8

جنسایی که میخری مطمئنی خوبن ولی خب قیمتاش زیاد فرقی نمیکنه حالا تهرانو نمیدونم ولی بندرعباس قیمتاش تقریبا یکی بود 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
ولی اگ واسه ارزون بودن میخای بریگناوه الان قیمتاش با شهرای دیگ فرق نداره ب لطف دلار😐

جدی میگی؟

من حوصله دردسر ندارم

خودم تهرانم میگم اگه زیاد فرق نداره از هیمنجا بگیرم

گناوه گرونه تازه ب شهرستانیا گرونترم میده.بوشهریم

اره واقعا من اومدم دیدم شهر خودم خیییلی ارزون تره

جدی میگی؟ من حوصله دردسر ندارم خودم تهرانم میگم اگه زیاد فرق نداره از هیمنجا بگیرم

اصلا فرق ک نداره هیچ گرونترم هس بخدا من رفتم هرچی قیمت کردم شهر خودم ارزونتر بود

1474
بیچاره  شاید اگه عقدنامه هراهش بود اینطوری نمیشد

عقد نامه هم بود جدیدا خیلی سخت میگیرن 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
1457