2726
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 115 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد نا امیدی چ خبرته

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2728

منم ارزومه ده کیلو چاق بشم مثل قبلنا شلوار میپوشیدم ابنقدر قشنگ.وایمیساد حالا خیلی لاغر،شدم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
چقدر همتون فعالین ،من دانشگاه میرم و بچه هامو میبرم مهدوی میارم یعنی بیهوش میشم،البته دوتا پشت سر هم ...

منم دوتا شیر به شیر شیطون دارم قبلا همه حسرت لباسای شیک و ست منو میخوردن حالا با این دوتا میرم خرید مثل روانیا میشم بس که اذیت میکنن اخرشم هیچی نمیخرم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

اگر من به جای ایشون بودم صبح وقتی شوهر و بچه ها رفتن بیرون دیگه نمیخوابیدم چون از ساعت ۹ تا ۶ صبح خوابیدن کافیه واسه بدن خواب زیاد هم آدمو پیر میکنه  پامیشدم میرفتم باشگاه منم لاغرم ولی ورزش لازمه زندگیه برای سلامت و انرژی بیشتر بعدشم میرفتم خرید و ناهارم اماده میکردم و اون تایمی هم که بجه ها پیش مادر بزگشون هستن یکم تفریح میکردم بیرون از خونه بقیه روز هم که در کنار خانواده میگذره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

یعنی خوشبحال منم هست ??😐😐😐پس چرا من قرص اعصاب میخورم، 

زندگی رو از بیرون نبین 

بذار بگم یکی که زندگـی منو از بیرون میبینه چطوری میبینه

صبح صبحانه پسرم و میدم، میره دم در سرویس میاد دنبالش میره مدرسه، دخترم خوابه منم میخوابم ، شوهرمم وقتی خوابم میره

با دخترم تا یازده میخوابیم . بعد بیدار میشیم . نهار درست میکنم یه دستی به سر و روی خونه میکشم تا ساعت یک که پسرم با سرویس میاد .

شوهرمم همون موقع میاد یه نهار میخوره و سریع میره، بچه هام یا بازی میکنن یا میرن طبقه پایین پیش مادرشوهرم و خواهرشوهرم، منم میخوابم البته چون قرص میخورم خوابم نمیبره میرم زیر پتو تا عصر، عصر هم بیدار میشم شام درست میکنم . بچه هامم ساعت ۹ میخوابن . منم از  9 تو رختخواب غلت میزنم تا خوابم ببره 

تمام روزهام همینطوری میگذره 

اصلا هم پیاده روی و ورزش نمیرم، به پوستمم نمیرسم، ولی پوستم یه دونه جوش هم نمیزنه

پس من چرا خودمو خوشبخت نمیدونم آخه

دلم یکم هدف میخواد . یکم فعالیت . 

یعنی خوشبحال منم هست ??😐😐😐پس چرا من قرص اعصاب میخورم،  زندگی رو از بیرون نبین  بذار ب ...

دقیقا عین همین همسایه استارتر که گفت هستی .پست های دوستان رو بخون .هدف مشخص کن واسه خودت .بچهات که میرن پیش مادرشوهرت سرگرم میشن واسه خودت یه کاری راه بنداز.من با اینکه کسی نیست پیش بچهام باشه یا نگهشون داره بازم میخوام یه کاری تو خونه راه بندتزم بعد تز ظهر تا شب بیکارم وقتم.پر بشه .نمیدونم چه کاری انجام بدم