2410
2553
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 115 پست
درسته ارامش داشتن خوبه ولی اخه در این حد بی تحرکی و بی فعالیتی....

من تو خونه خودم با سه تا پسر کله پوک دارم زندگی میکنم ،که هیچ اعتقادی به نظم و آرامش ندارن ،یه جوری برام عقده شده 😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو خونه خودم با سه تا پسر کله پوک دارم زندگی میکنم ،که هیچ اعتقادی به نظم و آرامش ندارن ،یه جوری ...

میفهمم چی میگی!

چون دقیقا شرایطم همینه 

سه تا پسر بچه! 

البته مشکل من بی نظمی نیست خیلی سخت نمیگیرم 

ولی سروصدا....

2720
نگران نباش بنده خدا ازبس بخوابه چهار سال دیگه همه مریضی ها وافسردگی میریزه سرش! تازه مگه مادر شوهرش ...

وااا سن مادرشوهرش چه ربطی به تحصیلاتش داره منم دای سنش زیاد اما فوق داره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
مثلاً چجوری باید یک مادر انرژی رو تزریق کنه ،مثلا چکارهایی ؟

اخه شما فکر کن یه مادری که یه ناهار بهت میده و فقط خوابه من با پسرم صبحانه میخورم میبرمش مدرسه ناهار میپزم میرم میارمش باهاش درس کار میکنم عصر میبرمش پیاده روی و خرید و پارک شامشو با عشق براش میپزم موقع خواب براش قصه میخونم و ماساژش میدم خودم خیلی خسته میشم ولی پسرم که ساعت ۹/۵میخوابه وقت دارم به خودم استراحت بدم  آخه خوابیدن تنها که ارامشی توش نیست

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2714

من صبح ساعت ۶ بیدار میشم چون دخترم زود بیدار میشه الانم ناهارم آماده اس مربا ام پختم🤤 ولی دلم یه ذره خواب میخواد الان😞

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
آخرش پوست و بدنمون داغون نمیشه ؟ اینجور آدمها ولی خوب میمونن

اره گفتم تنها نکته مثبتش اینه که خودشو بیشتر دوست داره که معمولا راز موفقیت اینجور ادما همینه که به خودشون بها میدن که تو خانمای ایرانی خیلی کمه تعدادشون معمولا خانمای ایرانی یاد گرفتن خودشون رو وقف بچه ها و همسرشون کنن که اشتباهه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اخه شما فکر کن یه مادری که یه ناهار بهت میده و فقط خوابه من با پسرم صبحانه میخورم میبرمش مدرسه ناهار ...

منم خیلی دوست دارم بچهام زودتر از من بخوابن من وقت کنم قبل خواب یه تلوزیون راحت ببینم .همیشه بعد من میخوابن 😀

منم خیلی دوست دارم بچهام زودتر از من بخوابن من وقت کنم قبل خواب یه تلوزیون راحت ببینم .همیشه بعد من ...

وای بخدا لذت زندگی تو همینه شب از خستگی بیوفتی مثل جنازه 😂😂😂

2706