2726
عنوان

بچه ها تورقرآن کی تعبیر خواب بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 41 پست

عزیزم اول اینکه خون خوابو باطل میکنه بعدم هیچوقت خواب بدو برای کسی تعریف نکن مامانم همیشه میگه خواب بد ک‌میبینین برای اب تعریف کنین بعدم اصلا بهش فکر نکن ک روناخوداگاهت تاثیر بذاره و اون اتفاق بیفته

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
دندون تو خواب اعضای خانواده است که هر چی جلوتر باشه فرد نزدیک تره که اگه بیوفته یعنی فوت میشه ولی ما ...

پایین بود سمت راست دندون نیش نبود ازین دندون هایی بود که باهاش غذا میخوری

دارم خفه میشم 

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زتگ بزن از دفتر امام جمعه منطقه تون بمرس امام جمعه ها خیلی خوب راهنمایی میکنن

امام جمعه کارش تعبیر خوابه!!!!!😮😮😮😮

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2728
زتگ بزن از دفتر امام جمعه منطقه تون بمرس امام جمعه ها خیلی خوب راهنمایی میکنن

الان میشه؟

من تبریزم ینی امام جمعه بییکاره به من جواب بده؟😭

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
خواب چی دیدی اون دفعه

دقیق یادم نیست دندونم افتاد یا شکست خونم بود تو خوابم حالا

وقتی خون اوند اگه خواب بدی هم بوده باشه باطل شده نگران نباش

تو رو خدا راست میگی؟

آخه دفعه ی قبل هم خون بود ولی دعوا کردم با شوهرم و طلاق گرفتم

اینبار تو مدرسه پدرم اومده بود دنبالم نکنه برای پدرم اتفاقی بیفته😔😔😔😔😭😭😭😭😭

پایین بود سمت راست دندون نیش نبود ازین دندون هایی بود که باهاش غذا میخوری دارم خفه میشم 

درسته ولی توخواب خون دیده خون خوابوباطل میکنه.حالاهرچی ک باشه.بعدمن میدونم ک خواب تعبیرکردنم بهمین راحتی نیست ب زمان روز بستگی داره مثلاخواب بعدظهرباطله تعبیرنداره.من دایی شوهرم کتابشوداره

امام جمعه منطقه ما که همه کاری میکنه از تعبیر خواب گرفته تا استخاره و هر راهنمایی دیگه ای در زمینه ...

😮😮😮😮 همه فن حریفه!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

آروم باش منم بیشتر موقعذخواب میبینم همه دندونام لقن دارن میوفتن با ترس میپرم از خواب ولی زیاد محل نمیدم به این جور خواب ها وون گاهی تجربیات کودکی بازبینی میشن تو عالم رویا اگه هر اتفاقی هم بخواد بیوفته میوفته غصه نخور جریان زندگی هممون رو با خودش میبره چه اروم باشیم وچه دست و پا بزنیم 

درسته ولی توخواب خون دیده خون خوابوباطل میکنه.حالاهرچی ک باشه.بعدمن میدونم ک خواب تعبیرکردنم بهمین ر ...

میدونم زشته اما میشه ازش بپرسی این خوابمو

اون خواب قبلمو ساعت ۴ اینا دیدم تو تاپک زمانش هست بلافاصله بیدار شدم تاپیک زدم

اینم الان ساعت ۹ از خواب پریدم

2706