2726
عنوان

دوستات کمک

188 بازدید | 36 پست

مادرشوهرم دیروز ب دلایل تاپیک قبلی،رک ب من و شوهرم گفت از خونم برید بیرون.امروز صبح ب شوهرم گفتم بریم،گفت پول یخچال و تلویزیون از کجا بیاریم.پول فرش از کجا بیاریم.پول رهن از کجا بیاریم.اینا رو ک گفت ساکت شدم دوستان.شوهرم ی مغازه داره ک حدود ۵۰ ملیون توش جنس داره.حتی ماشینم نداریم.فرش یدونه داریم. و حدود ۵ ملیونم قراره پدرشوهرم بخاطر اینکه عروسی برا پسرش نگرفت بهش بده.نمیدونم چیکار کنیم دوستان راهنماییم کنید.دیگه نمیتونم این جهنمو تحمل کنم

وام بگیرین اگه تونستین ی خونه رهن کنید 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ میلیون کم نیست باید بیشتر بده که

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2728

نمیشه وام مسکن بگیرید.یاخرید کالا

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

عزیزم ی درامد خونگی واسه خودت راه بنداز ک ماهیانه ی مبلغ مشخصی بیاد دستت 

وامای خونگی ثبت نام کن وسایلی ک لازمته بخر،یا برو اگه مغازه آشنا هست قسطی بردار دنیا ک به آخر نرسیدخ خیلی کارا میشه کرد فقط باید تلاش کنی،چون مادر شوهرت میدونه شما مجبورید بمونید بهتون اینجوری میگه 

2706