2726
عنوان

ساک بیمارستان نوزاد

131 بازدید | 14 پست

یه پتو نازک دور پیچ برداشتم حالا نمیدونم پتو گلبافت نوزادی رو بردارم با کریر یا فنداق فرنگی بنظرتون قنداق فرنگی ممکنه سرد باشه کمک کنین

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین کریر و قنداقو ولش کن

یدونه پتو کلاهدار بگیر بچرو بپیچ توی اون 

وقتی به دنیا میاد انقد کوچیکه که میره سر میخوره تو قنداق فرنگی اصلا نمیشه نگهش داشت ولی با پتو خیلی راحته

من کریر دخترم خیلی سنگین بود اصلا بکارم نمیومد 

همه اینایی رو که گفتی بردار البته کریر بعد که ایشالا خواستی ترخیص شی همسرت میاره برات 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
ايشالا به سلامتي دنيا بياد. الان هوا سرده واسه نوزادي كه تو گرما بوده. هر كدوم گرم تره 

مرسی عزیزم بنظرم پتو زخیم بهتر باشه قنداق فرنگی ممکنه سرد باشه خودمم گیج شدم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

قنداق فرنگی و حتما بردارپتوهم بذارتوماشین فوقش نیازنبود میذاری توکمد ولی توماشین باشه که قنداق فرنگی خوب نبود نگران پتونباشی توزایمانت هم براهمه دعا کن برای منم دعا کن خدا کمک کنه کارشوهرم به خوبی انجام بشه و موفق باشه ممنون

ببین کریر و قنداقو ولش کن یدونه پتو کلاهدار بگیر بچرو بپیچ توی اون  وقتی به دنیا میاد انقد کو ...

مرسی از راهنماییت عزیزم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
قنداق فرنگی و حتما بردارپتوهم بذارتوماشین فوقش نیازنبود میذاری توکمد ولی توماشین باشه که قنداق فرنگی ...

مرسی عزیزم حتما

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
نيني اسمش چيه؟ من شش ماه پيش زايمان كردم. اينقدر درگير حاشيه بودم اصلا بهم خوش نگذشت. تا ميتوني لذت ...

دوست دارم بزارم آرسام حالا شاید باز تصمیممون عوض بشه منم میخام بیخیال باشم اگه اطرافیان بزارن 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
دوست دارم بزارم آرسام حالا شاید باز تصمیممون عوض بشه منم میخام بیخیال باشم اگه اطرافیان بزارن 

به اطرافيان توجه نكن. من سخت ترين دوران زندگيم ده روز اول زايمانم بود. خودم سزاريني با درد، پسرم زردي گرفت گفتن فقط خودم بايد بمونم. از روز دوم رفتم بيمارستان سه روز بالا سرش يه دقيقه  هم نخوابيدم. با شكم پاره. خونم شلوغ بود، اختيار هيچي نداشتم. شير نداشتم بچه آخر بعد كلي گريه شير خشكي شد. يعني نگم براتا.... افسردگي شديد گرفتم ازين فشارا. هنوزم دارم. اما دوست عزيزم حالا كه فكر ميكنم ميبينم بايد ميگذشتم از خيلي چيزا، لذت ميبردم. روزايي بود كه بايد خوب ميگذشت و خودم خرابش كردم

به اطرافيان توجه نكن. من سخت ترين دوران زندگيم ده روز اول زايمانم بود. خودم سزاريني با درد، پسرم زرد ...

عزیزم ایشالا دیگه سختی نبینی خدا بچتو برات حفظ کنه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706