1608
1609

پنج شنبه همسرم تا ساعت 6 کلاس داشت من پیش خودم آناليز کردم تا کلاس تمام بشه با بقیه صحبت کنه، با استاد صحبت کنه و ... ساعت یک به هفت بهش زنگ زدم وقتی جواب داد انگار کسی پیشش بود صدای صحبت میومد یعنی در واقع جواب من نداد فقط گوشی رو نمی دونم چه اصطلاحی به کار ببرم باز و کرد و بست منم گفتم حتما داشته با کسی صحبت می کرده هنوز اونجا بوده پنج دقیقه بعد خودش زنگ زد گفتم کجایی گفت نزدیکم الان میرسم گفتم کسی تو ماشین بود پس? گفت نه چطور مگه من گفتم نمی دونم حس کردم اونم گفت نه گوشی رو ویز بود

الان راست میگه به نظرتون?

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

منم شوهرم پریروز ساعت هفت و نیم صب گفت میرم در مغازه.ساعت ده زنگ زدم بهش بگم سر راه چیزی بگیره دیدم چند بار جواب نداد بعد گوشیشو خاموش کرد زنگ زدم به شریکش گفتم گوشیو بده به امیر.گفت از صب نیومده در مغازه.زنگ زدم اینقد تا گوشیشو روشن کرد گفتم کجایی گفت در مغازه.گفتم مثه سگ داری دروغ میگی بگو کدوم گوری گفت جای فرشیدم در مغازه.گفتم من دارم میرم خدافظ قطع کردم.دوباره زنگ زدم دستش خورد وصل شد صدای آهنگ و یه دختره میومد و صدای صحبت کردن شوهرم که گفت من دارم میرم کاری ندارین؟جیغ زدم از پشت تلفن حالم ازت بهم میخوره کصافت.جرت میدم امیر.قطع کردم و قهر کردم اومدم.تو تاکسی بودم زنگ زدم بهش گفتم حالم ازت بهم میخوره.صداش اومد.دیگه نمیخوام قیافه نحستو ببینم.بهت خبر میدم بیای دادگاه.الانم خونه بابامم

8

اگه تو ماشین خودتون بوده وصدا میومده جای شک داره،وچرا گوشیشو برداشته وقطع کرده...اگرهم گفته که مثلا گوشی رو برنداشتم چطور بعدش فهمیده بهش زنگ زدی وباهات تماس گرفته چون تماست رو جواب داده بی پاسخ نبوده که...بعدش هم گلم قرار نیست حتما آدم مشکوکی بوده باور کن من بعضی وقتا دروغهایی رو دیدم از کسایی که هیچ دلیل بدی هم نداشتن اما یه دفعه یه دروغی رو گفتن ومجبور شدن تاآخرش برن..بد به دلت راه نده

زمانه له م غافل نابه ده ک یا رب کوسی که وه ت/ساته ده س به ردارم ناوه ت نازانم چی له م ئه وه ت
1523
منم شوهرم پریروز ساعت هفت و نیم صب گفت میرم در مغازه.ساعت ده زنگ زدم بهش بگم سر راه چیزی بگیره دیدم ...

عجب ادمیه شوهرت ببین ترو خدا راحت جدا نشو اینجور مواقع مردا دوس دارن زود بری از شرت راحت نشن حتی اگه طلاقت نداد دهنشو با مهریه و نفقه سرویس کن

1578