2726

کجا 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواخرشوهرخودش دعوت کنه بعدکه رفتیدخونش کم محلی کنه اصلاحرف نزنه یه تعارف بهتون نکنه براغذا ودانشگاه قبول شده باشیدیه تبریک نگه چه برخوردی میکنیدخیلی بی احترامی شدبهم خیلی

2728
خواخرشوهرخودش دعوت کنه بعدکه رفتیدخونش کم محلی کنه اصلاحرف نزنه یه تعارف بهتون نکنه براغذا ودانشگاه ...

میگم حسود هرگز نیاسود

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
خواخرشوهرخودش دعوت کنه بعدکه رفتیدخونش کم محلی کنه اصلاحرف نزنه یه تعارف بهتون نکنه براغذا ودانشگاه ...

خوب اونم همینو میخواد که از کوره در بری باهاش تندی کنی بد خلقی کنی که عاتو بگیره

بزار تو کف بمونه اصلا توهم نبینش انگار همچین موجودی وجود نداره. به همین راحتی

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄

اها...بقیش اینجاس... چون دعوت کرده میرم و وقتی این برخورد رو دیدم دفعه بعد بهانه میارم و نمیرم به همین راحتی... هیچوقتم خونه کسی ک میدونی از قصد میخاد بهت بی احترامی کنه منتظر تعارف نباش پررو باش و انتظاراتت رو هم کم کن ، تبریک نگفته ک نگفته برات مهم نباشه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
منم محل نذاشتم درصورتی که خودشون میان من خیلی تحویل میگیرم خیلی بهشون همه چی تعارف میکنم واحترام میز ...

ولی دیگه اینطوری نباش، اگه گلایه کردن بگو ما ک باهم تعارف نداریم و بیخیالش باش

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2706